Najlepsze seriale kryminalne na Prime Video – dlaczego warto wykupić abonament 1.jpeg
Zestawienia/Rankingi

Najlepsze seriale kryminalne na Prime Video – dlaczego warto wykupić abonament?

Fani filmów i seriali zachwycają się biblioteką serwisu, który oferuje m.in. porywające produkcje kryminalne.

9 maja 2023 4 minuty czytania
Jak zrobić Smart TV ze zwykłego telewizora Przystawki Smart TV 1.jpg
Porady

Jak zrobić Smart TV ze zwykłego telewizora? Przystawki Smart TV

Posiadanie Smart TV jest niewątpliwie dobrym sposobem na ułatwienie sobie życia codziennego. Do tego stopnia, że wielu ludzi decyduje się na sprzedanie starego, często nadal sprawnego, telewizora, aby wymienić go na nowsze, bardziej zaawansowane technologicznie urządzenie. Okazuje się, że jest to spory błąd, który kosztuje wiele pieniędzy, bo lepiej i taniej jest kupić samą przystawkę Smart TV. Czym są i jak je wykorzystywać?

15 lutego 2023 4 minuty czytania
Najlepsze-ekranizacje-live-action-mang-i-anime-ktore-produkcje-warto-zobaczyc-Foto.jpeg
Rozrywka

Amazon Prime Video przez 6 miesięcy od Play!

Platforma Amazon Prime Video to jeden z najpopularniejszych na świecie serwisów VOD.

16 kwietnia 2020 1 minuta czytania
Serwisy streamingowe w Polsce – jakie mamy do wyboru Foto.jpeg
Porady

Serwisy streamingowe w Polsce – jakie mamy do wyboru?

Koszty popularnej „kablówki” i oferty gigantów VOD są porównywalne, a możliwości wyboru, różnorodność i wygoda skłaniają do zakupu nowocześniejszych rozwiązań.

19 listopada 2021 4 minuty czytania
gaming.jpg
Rozrywka

Amazon Prime Gaming. Czym jest i jak uzyskać do niego dostęp?

Amazon Prime Video to obok Netflixa i HBO GO jedna z najpopularniejszych platform streamingowych, poprzez którą możemy oglądać premierowe odcinki seriali oraz filmy pełnometrażowe. Nie każdy wie, że decydując się na skorzystanie z usługi, możemy bezpłatnie otrzymać dostęp do innego serwisu – Amazon Prime Gaming, nazywanego także domem dla graczy.

13 lipca 2021 4 minuty czytania
twitch.png
Porady

Play Expert poleca: fenomen Twitcha

Mody zmieniają się błyskawicznie, szczególnie technologiczne wśród młodych ludzi.

12 lipca 2021 4 minuty czytania
Najlepsze-ekranizacje-live-action-mang-i-anime-ktore-produkcje-warto-zobaczyc-Foto.jpeg
Rozrywka

Amazon Prime Video. Co oferuje amerykańska platforma VOD?

Platformy gigantów takich jak Netflix na stałe zadomowiły się już w polskich domach. Od niedawna na rynku pojawiła się jednak dla nich w pełni równorzędna alternatywa. Masz wrażenie, że widziałaś/widziałeś już wszystkie ciekawe filmy na Netflixie? Czas spróbować czegoś nowego!

19 listopada 2020 4 minuty czytania

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl

amazon prime

Amazon Prime to amerykańska, kultowa już dziś platforma VOD oraz gamingowa, która może konkurować z innymi gigantami na rynku, np. Netfliksem, który na dobre zagościł w polskich domach. Ta równorzędna alternatywa to sposób na dotarcie do nowych interesujących treści, programów, filmów i seriali oraz domów gier. Amazon Prime to część prężnie działającego przedsiębiorstwa handlowego Amazon. Obie platformy dostarczają rozrywki na najwyższym poziomie. Wszystko po to, by zainteresować potencjalnego odbiorcę i zachęcić stałego do przedłużenia oferty.

Amazon Prime Video unikalna oferta na rynku streamingowym

Amazon Prime Video to platforma, do której dostęp można uzyskać w ramach specjalnie opłacanego abonamentu. Umożliwia oglądanie unikalnych produkcji od Amazon filmów, seriali czy dokumentów dedykowanych zarówno dorosłym, jak i młodszym użytkownikom. Amazon wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dość zróżnicowanej grupy oglądających, oferuje:

  • ponadczasowe klasyki, tj. starsze filmy znane wcześniejszym pokoleniom;
  • nowe produkcje z licencją na wyłączność.

Biblioteka Amazon Prime Video jest nieustannie aktualizowana po to, by użytkownicy mogli cieszyć się nowymi, różnorodnymi tytułami.

Amazon Prime Gaming dom dla pasjonatów gier

Amazon Prime Gaming to prawdziwy raj dla fanów gier. Zaletą tej platformy jest możliwość comiesięcznego dostępu do puli gier na PC. Więcej o tej wyjątkowej ofercie można przeczytać na stronie Play.

Amazon Prime Video i Gaming jak skomponować ofertę dla siebie?

W wyborze odpowiedniej oferty pomogą nasi dorady w punktach stacjonarnych oraz konsultanci online. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej szczególnie te dotyczące warunków umowy, promocji oraz korzyści wynikających z bycia częścią unikalnej platformy Amazon Prime.