Akcesoria do pokoju nastolatka – głośniki, słuchawki, zestawy dla graczy.jpg
Porady

Akcesoria do pokoju nastolatka – głośniki, słuchawki, zestawy dla graczy

Jak wyrazić swoją osobowość i miłość do gier komputerowych? To proste. Urządzić pokój w stylu gamingowym! Biurka z regulacją wysokości, święcące się myszki i klawiatury RGB, porządne słuchawki przestrzenne i obrotowe monitory to podstawa. Jakie inne akcesoria są mile widziane?

1 lutego 2023 4 minuty czytania
Jakie słuchawki True Wireless wybrać.jpg
Porady

Jakie słuchawki True Wireless wybrać?

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth skutecznie wypierają z rynku modele z kablem. 

18 października 2022 4 minuty czytania
Na co zwrócić uwagę podczas wyboru głośników Foto.jpeg
Porady

Słuchawki dla graczy – na co zwrócić uwagę wybierając słuchawki gamingowe?

W parze z dobrą jakością musi iść zatem komfort użytkowania. Dotyczy to także słuchawek gamingowych – jakie wybrać?

21 grudnia 2021 4 minuty czytania
Jak podłączyć słuchawki Bluetooth do komputera, konsoli czy telefonu Podpowiadamy! Foto.jpeg
Porady

Jak podłączyć słuchawki Bluetooth do komputera, konsoli czy telefonu? Podpowiadamy!

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth to jedna z najwygodniejszych form słuchania muzyki, audiobooków czy podcastów z telefonu oraz innych urządzeń.

9 grudnia 2021 4 minuty czytania
Elektroniczny prezent dla dziecka – jaki gadżet wybrać Foto.jpeg
Porady

Elektroniczny prezent dla dziecka – jaki gadżet wybrać?

Dlatego warto wybrać elektroniczny prezent dla dziecka, który spełni jego oczekiwania i otworzy przed nim nowe możliwości – co warto rozpatrzyć?

2 grudnia 2021 5 minut czytania
Najlepsze-ekranizacje-live-action-mang-i-anime-ktore-produkcje-warto-zobaczyc-Foto.jpeg
Porady

Zawsze z energią - jaki power bank wybrać?

Wokół ładowania smartfonów krąży wiele obiegowych opinii. Podpowiadamy, które warto mieć na uwadze, oraz jak je wykorzystać, aby zapewnić sobie jak najdłuższą żywotność smartfona. Power banki mogą okazać siętu bardzo pomocne.

27 kwietnia 2020 6 minut czytania

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl

słuchawki

Towarzyszą nam niemal na co dzień, a wraz z rozwojem technologii, oferują coraz więcej możliwości. Słuchawki to niezwykle praktyczne akcesoria, z których korzystamy zarówno w pracy, jak i w chwilach relaksu. Ich różnorodność i funkcjonalność jest tak bogata, że przy wyborze modelu dla siebie, nietrudno się pogubić. Dlatego warto zajrzeć do serwisu Play Expert – znajdują się tam poradniki i porównania różnego rodzaju słuchawek. Pomożemy dopasować sprzęt do oczekiwań i możliwości cenowych.

Słuchawki nauszne, dokanałowe, z kablem bądź bez

Wybór odpowiednich słuchawek jest niemałym wyzwaniem. Poszczególne urządzenia różnią się od siebie przede wszystkim budową oraz jakością wykonania i odtwarzania muzyki. W domu, przy komputerze wygodniejsze będą modele nauszne. Tylko takie słuchawki założą też audiofile, którzy cenią sobie dobry sprzęt audio.

Z kolei do oglądania Netfliksa na smartfonie albo do słuchania muzyki w autobusie najwygodniejsze będą modele douszne. Warto postawić na słuchawki bezprzewodowe, które są wolne od problemu plączącego się kabla. Jeszcze inny model wybierzemy do uprawiania sportu, gdzie liczy się dobre usadowienie w uchu oraz wytrzymałość na wilgoć.

Czasami z racji wykonywanego zawodu albo naszych pasji, korzystamy ze słuchawek nawet po kilka godzin dziennie. Dlatego warto dobrze poznać właściwości poszczególnych rodzajów i modeli, żeby potem wybrać optymalny sprzęt, skrojony do własnych potrzeb. Na Play Expert nie brakuje porównań i opinii, które mogą pomóc ci w podjęciu najlepszej decyzji.