Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl

lg

Południowokoreański producent sprzętu elektronicznego oferuje zarówno urządzenia RTV, jak i AGD. Bogata historia firmy sięga lat 60. XX wieku, ale dziś LG znany jest przede wszystkim jako przedsiębiorstwo odpowiadające za wysokiej jakości telewizory, pralki czy lodówki. W naszych artykułach znajdziesz przede wszystkim recenzje oraz opinie na temat sprzętu audiowizualnego, który należy do najlepszych na świecie. Marka LG znana jest z produkcji własnych monitorów, dzięki czemu niezmiennie zalicza się do światowej czołówki w tej branży.

Przewaga dzięki autorskim rozwiązaniom

Niemałym atutem LG w porównaniu do konkurencji na rynku telewizorów jest fakt, że koreańska firma w głównej mierze opiera się na własnej produkcji. Dzięki temu, że nie musi kupować podzespołów od innych producentów, oferuje bardzo dobrej jakości sprzęt w przystępnej cenie. Z tego z kolei wynika tak duża popularność telewizorów LG wśród osób, które szukają dobrej jakości w przystępnej cenie.

Jednocześnie LG wprowadza na rynek wiele ciekawych innowacji. Jedną z nich był, chociażby pilot Magic, który świetnie sprawdził się w obsłudze oprogramowania telewizorów koreańskiej marki. Pod względem software’u LG również obrało własną drogę. Podczas gdy większość producentów instalowało w swoich telewizorach Android TV, w sprzęcie LG znajdziesz autorskie oprogramowanie LG webOS. W efekcie możesz korzystać płynniej z najpopularniejszych aplikacji jak Netflix czy odtwarzacze muzyki.