Zakup telefonu na abonament.jpeg
Porady

Zakup telefonu na abonament – jak przebiega i dlaczego warto wybrać tę opcję?

Nie wiesz, jakie są korzyści zakupu telefonu na abonament? Poznaj prosty proces kupna i dowiedz się, dlaczego warto wybrać telefon na abonament!

14 lutego 2024 4 minuty czytania
Desktop_Telefonia_i_komunikacja_cover.png
Wiedza dla biznesu

Jak poprawić efektywność pracy w Twojej firmie? 6 zastosowań telefonii i wirtualnej centrali

Współczesne firmy potrzebują nowych rozwiązań w zakresie telekomunikacji. Oto kilka zastosowań telefonii IP oraz usług wirtualnej centrali, które mogą być pomocne w codziennej działalności biznesowej. Sprawdź, które z nich mogą być przydatne w Twojej firmie!

20 listopada 2023 3 minuty czytania
Abonament telefoniczny w ofercie Play – znajdź ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!.jpg
Porady

Abonament telefoniczny w ofercie Play - znajdź ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!

Abonament telefoniczny jest wygodnym rozwiązaniem – umowy zazwyczaj są skonstruowane w sposób przejrzysty i korzystny. Oferta salonów Play jest szeroka i z pewnością każdy klient znajdzie dopasowaną do swoich potrzeb!

8 stycznia 2023 3 minuty czytania
Najlepsze-ekranizacje-live-action-mang-i-anime-ktore-produkcje-warto-zobaczyc-Foto.jpeg
Porady

Jak przenieść swój numer do PLAY? Instrukcja krok po kroku

W przypadku, gdy posiadamy numer telefoniczny w innej sieci, a chcemy przenieść go do PLAY, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, skontaktować się z konsultantem lub odwiedzić nasz salon. Wiele osób zastanawia się także, czy przeniesienie numeru do PLAY jest płatne, jakie dokumenty i dane są niezbędne, aby tego dokonać. Podpowiadamy krok po kroku, jak przenieść numer do PLAY.

20 maja 2020 4 minuty czytania
oferta abonamentowa dla dwojga 928x535.jpg
Porady

Oferta abonamentowa dla dwojga. Czy warto ją wybrać?

W duecie raźniej i… taniej. Oferta abonamentowa dla dwojga to realna oszczędność i duża wygoda: płacisz mniej, w dodatku robisz to jednym przelewem. 

22 lipca 2021 4 minuty czytania
xiaomi-mi-11_adobespark-1.jpg
Porady

Xiaomi Mi 11. Co wyróżnia tego smartfona?

Miłośnicy smartfony marki Xiaomi mają duży wybór. Jednak w tym roku jeden z modeli może stać się bardzo popularny. Mowa oczywiście o Xiaomi Mi 11, który zachwyca wszechstronnymi obiektywami, zaawansowanym wyświetlaczem czy wydajnym procesorem. Zobacz, dlaczego warto kupić Xiaomi Mi 11.

12 maja 2021 4 minuty czytania

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl

Abonament komórkowy

Abonament komórkowy – odpowiedź na Twoje potrzeby

Play, jako jedna z największych polskich sieci komórkowych, posiada liczne oferty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych (małych oraz dużych firm). Są to oferty na kartę, MIX oraz właśnie abonament komórkowy – co warto wiedzieć o tym ostatnim i jak najlepiej dopasować go do swoich potrzeb?

Jak wybrać odpowiedni abonament komórkowy?
Abonament komórkowy powinien być jak najlepiej dopasowany do trybu życia, intensywności korzystania z telefonu oraz innych potrzeb danej osoby czy firmy. Co zatem warto wziąć pod uwagę podczas wyboru konkretnej oferty?

Pakiet internetu – bez internetu dzisiaj ani rusz. Ile z niego korzystasz? Koniecznie przyjrzyj się temu przed decyzją o wyborze danego abonamentu komórkowego. Co ważne, należy zwrócić uwagę, że limity GB często są inne w kraju, a odmienne podczas korzystania z roamingu.
Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu – dzisiaj to absolutna podstawa! 
Długość umowy – to, na jak długą współpracę decyduje się dany Klient, wpływa m.in. na comiesięczne koszty abonamentu.
Dodatkowe opcje – jak np. telewizja przez internet w cenie abonamentu.
Abonament komórkowy – dla nowych i stałych klientów
Co ważne, abonament komórkowy można wybrać różnymi sposobami – przedłużyć trwającą już umowę, kupić nowy numer, przenieść numer z innej sieci, dokupić kolejny numer w Play czy też przejść z karty lub MIX’a właśnie na abonament. Nie wiesz, którą opcję wybrać? Możesz zamówić rozmowę z konsultantem, podczas której wspólnie dopasujecie odpowiednią ofertę.

Abonament komórkowy – miej wszystko pod kontrolą
Ogromnym ułatwieniem w zarządzaniu kontem Play jest aplikacja Play24. Można w niej sprawdzić kwotę ostatniej faktury oraz zapłacić kolejną (np. korzystając z Google Pay, Apple Pay czy BLIKA). Co więcej, wcale nie trzeba o tych wszystkich płatnościach pamiętać – można bowiem włączyć jedną z automatycznych metod opłacania faktur. Wszystko po to, by abonament komórkowy był ułatwieniem codzienności, a nie kolejnym zbędnym obciążeniem!