Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl

playstation

Kultowa seria od firmy Sony od lat dominuje w sektorze konsoli do gier. Dziś PlayStation to obok Xboxa największy producent sprzętu do gier wideo. Pierwsza generacja konsoli PlayStation pojawiła się w sprzedaży w Europie w 1995 roku. Wówczas możliwości oferowane przez PlayStation były fantastyczne w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. O ile na początku użytkownicy mieli dość szeroki wybór konsoli, dziś rynek zdominowały urządzenia od Sony i Microsoftu.

PS 5, czyli piąta generacja i niewyobrażalny realizm

Od wspominanej połowy lat 90., Sony przedstawiło użytkownikom łącznie pięć generacji konsoli PlayStation. Popularne PS 5 miało swoją premierę w 2020 roku. Zainteresowanie sprzętem było tak duże, że na początku możliwość zakupu najnowszego produktu marki Sony było bardzo trudne. Dzisiaj każdy może zamówić własną konsolę PlayStation 5, które cechuje się nie tylko futurystycznym wyglądem, ale przede wszystkim niesamowitymi parametrami.

Pod względem graficznym PS 5 to odpowiedź na coraz bardziej powszechną rozdzielczość 4K. Graficzne podzespoły bez trudu radzą sobie z generowaniem płynnego obrazu w najwyższej jakości. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu zapewnia najwyższy poziom realizmu w trakcie rozgrywki. Żeby poczuć pełnię możliwości PlayStation 5, potrzebny jest solidny telewizor, szybkie łącze internetowe oraz oczywiście najnowsze gry. Jeśli zastanawiasz się, po jakie tytuły sięgnąć, sprawdź koniecznie nasze polecenia i rankingi dostępne w serwisie Play Expert. Bądź na bieżąco z premierami i ciesz się rozrywką na najwyższym poziomie.