Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl

realme

Chińscy producenci elektroniki cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością. Po sukcesie takich marek jak Huawei czy Xiaomi, w Polsce rośnie zainteresowanie innymi produktami z Kraju Środka. Jednym z najchętniej wybieranych producentów smartfonów jest realme. Firma założona w 2018 roku w niebywale szybkim tempie dołączyła do czołówki chińskich producentów elektroniki. Za błyskawiczny sukces realme odpowiada w dużej mierze Sky Li – były wiceprezes innego chińskiego potentata, firmy Oppo. Oprócz smartfonów, marka realme znana jest najbardziej z oferty słuchawek, opasek sportowych oraz smartwatchów.

Budżetowe smartfony podbijają świat

Podobnie jak Xiaomi, Vivo czy Oppo, realme znalazło wielu klientów wśród osób zainteresowanych smartfonami ze średniej półki cenowej. Kolejne modele prezentowane przez chińskiego producenta imponowały wydajnymi podzespołami, które jednak dostępne były w atrakcyjnych cenach. Propozycje urządzeń realme znajdziemy przede wszystkim we wszelkiego rodzaju rankingach i zestawieniach telefonów do 2000 zł. W serwisie Play Expert również prezentujemy możliwości poszczególnych modeli realme, porównujemy je z konkurencyjnymi smartfonami i wyszczególniamy kluczowe parametry dla każdego użytkownika.

W przystępnej cenie realme oferuje smartfony, które sprawdzają się zarówno podczas nagrywania filmów i robienia zdjęć, jak i codziennego użytkowania. Kolejne modele posiadają m.in. pojemną baterię czy moduł sieci 5G, dzięki czemu właściciele takich smartfonów jak realme 7, mogą cieszyć się z możliwości najszybszego internetu mobilnego.