Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl

play now

Pojawienie się  na rynku serwisów streamingowych zrewolucjonizowało podejście do tradycyjnej telewizji. Użytkownicy przyzwyczajeni do oglądania ulubionych filmów i programów na żądanie zaczęli odchodzić od kanałów telewizyjnych, na rzecz produkcji dostępnych w VOD. PLAY NOW jest połączeniem wszystkiego, co najlepsze w telewizji oraz streamingu. To wyjątkowe miejsce w internecie, gdzie możesz mieć dostęp do produkcji w VOD oraz najchętniej oglądanych stacji telewizyjnych.

Oglądaj, kiedy chcesz

W odróżnieniu np. od telewizji satelitarnej PLAY NOW oferuje największą wolność w kwestii możliwości oglądania różnych kanałów. Wybrane programy może oglądać nawet 7 dni po emisji. A jeżeli nagrasz ulubiony program, film albo odcinek serialu, będą one dostępne nawet przez 180 dni. Pakiety dostępnych w ramach abonamentu kanałów możesz wybrać według własnych zainteresowań. Możesz dodać do pakietu podstawowego kanały sportowe, newsowe albo dla najmłodszych widzów.

Oglądaj, na czym chcesz

PLAY NOW oferuje także wolność w kwestii wyboru urządzenia, na którym oglądasz telewizję albo  wideo dostępne w bibliotece VOD. Aplikacja działa na smartfonach, tabletach, komputerach czy telewizorach. A jeśli nie możesz zdecydować się, co obejrzeć, odwiedź serwis Play Expert, gdzie znajdziesz rankingi i rekomendacje najnowszych produkcji. PLAY NOW to elastyczna oferta, którą możesz dostosować do swoich potrzeb. Pakiety możesz włączać i wyłączać, kiedy tylko chcesz.