Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl

słuchawki bezprzewodowe

Wygodne, poręczne, a do tego funkcjonalne. Słuchawki bezprzewodowe to nowy standard komfortu słuchania i rozmawiania. Najnowsze modele zapewniają znakomitą jakość muzyki, a także połączeń głosowych. Do wyboru mamy urządzenia zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych fizycznie, jak i użytkownikach korzystających ze słuchawek w pracy. Aby ułatwić podjęcie decyzji, warto sprawdzić poradniki, recenzje i porównania w serwisie Play Expert. Opiniowane są zarówno nowe modele, jak i sprawdzone marki.

True Wireless czy model dla sportowca?

Największy wybór słuchawek bezprzewodowych znajdziemy wśród modeli True Wireless, które zupełnie nie mają kabla, a ich ładowanie odbywa się przy pomocy specjalnego etui. To wygodne rozwiązanie, które sprawdza się przede wszystkim poza domem. Wystarczy porównać je do tradycyjnych słuchawek przewodowych, które plątały się w kieszeniach czy torbach. Nie trzeba się też obawiać o wytrzymałość takich modeli, gdyż w wielu egzemplarzach na jedynym ładowaniu mogą pracować nawet do 10 godzin.

Do słuchawek bezprzewodowych zalicza się również modele połączone pojedynczym przewodem. Tego typu akcesoria sprawdzają się przede wszystkim u osób prowadzących aktywny tryb życia. Bez względu na to, jaki sport uprawiamy, po wyjęciu słuchawek z uszu, można je wygodnie zawiesić na szyi, a lewa i prawa słuchawka złączą się ze sobą magnetycznie.

Wśród słuchawek bezprzewodowych dominują modele douszne, jednak dla lepszego osadzenia w uchu i większych wrażeń słuchowych można zdecydować się na typ dokanałowy, który jednak w większym stopniu wycisza odgłosy z otoczenia.