Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl

smartfony vivo

W 2020 roku marka Vivo dołączyła do coraz większego grona chińskich producentów smartfonów, którzy obecni są na polskim rynku. Podobnie jak Xiaomi czy Oppo, smartfony Vivo wyróżnia znakomity stosunek jakości do ceny. Z tego względu bardzo szybko produkty tej marki znalazły pokaźne grono nowych użytkowników.

 

Nie tylko budżetowe smartfony

Smartfony Vivo w Polsce są kojarzone przede wszystkim z ciekawą alternatywą dla wiodących producentów. Do urządzeń firmy z Dongguan szybko przylgnęła łatka budżetowych telefonów, które stawiają na solidne podzespoły, niezbędne do codziennego użytkowania (np. bateria w smartfonie). Jest to jednak opinia dość powierzchowna, ponieważ Vivo z sukcesami rozwija się na wielu polach technologicznych.

Do najnowszych projektów chińskiego koncernu zaliczyć można m.in. prace nad udoskonalaniem sieci 5G, rozwojem sztucznej inteligencji, wzornictwa przemysłowego czy fotografii. Autorskie projekty sprawiają, że smartfony Vivo prezentują coraz wyższy poziom, a jednocześnie pozostają konkurencyjne cenowo. Dziś Vivo to ponad 370 milionów użytkowników na całym świecie w 30 krajach, a wśród nich również w Polsce.


Smartfony Vivo w Play Expert

Urządzenia chińskiej marki Vivo z każdą generacją oferują coraz ciekawsze rozwiązania. Dlatego recenzji poszczególnych modeli nie może zabraknąć wśród poradników oraz zestawień w serwisie Play Expert. Wszystkim, którzy są zainteresowani budżetowym, ale jednocześnie wydajnym sprzętem, warto polecić artykuły z poradami oraz porównaniami.