Najlepsze-ekranizacje-live-action-mang-i-anime-ktore-produkcje-warto-zobaczyc-Foto.jpeg
Rozrywka

Amazon Prime Video przez 6 miesięcy od Play!

16 kwietnia 2020 1 minuta czytania

Platforma Amazon Prime Video to jeden z najpopularniejszych na świecie serwisów VOD.

Wśród produkcji oryginalnych, można tu znaleźć takie tytuły, jak „Wspaniała Pani Maisel”, „The Boys”, „Tom Clancy’s Jack Ryan”, „Człowiek z Wysokiego Zamku” czy jeden z najbardziej znanych „The Grand Tour” – show z Jeremym Clarksonem, Richardem Hammondem i Jamesem Mayem w rolach głównych.

Po sześciu miesiącach klienci będą mogli nadal korzystać z serwisu za jedyne 25 złotych miesięcznie i płacić za niego wygodnie na rachunku Play. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie. Cena obejmuje wszystkie dostępne treści serwisu, także te w jakości 4K.

Amazon Prime Video oferuje również możliwość pobrania filmu czy serialu i obejrzenie go bez dostępu do Internetu. Z konta można korzystać na trzech rożnych urządzeniach jednocześnie. Teraz Play ma w ofercie trzy największe serwisy VOD na świecie, z najlepszymi filmami i serialami: HBO GO, Netflix i Amazon Prime Video. Klient może wybierać, z którego serwisu chce korzystać, łatwo je zmieniać, włączać i wyłączać w dowolnym momencie oraz płacić za nie wygodnie na rachunku Play.

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl