Samsung_A02s.jpg
Porady

Samsung Galaxy A02s. Co wyróżnia ten gwiezdny model?

Samsung to producent, który na polskim rynku ma najwięcej smartfonów. Nic dziwnego, ponieważ te ze względu na doskonale parametry techniczne są często wybierane przez klientów. Nikogo zatem nie powinno dziwić, że w każdym roku mamy do dyspozycji co najmniej kilkanaście nowych modeli. Dzisiaj przyjrzymy się, co zaoferuje Samsung Galaxy A02s – budżetowy smartfon za 600–800 złotych.

3 sierpnia 2021 4 minuty czytania
kiedywymienicbaterie928x535.jpg
Porady

Bateria w smartfonie – kiedy należy wymienić ją na nową?

Bateria w smartfonie rozładowuje się szybciej? Twój telefon nie działa tak płynnie, jak kiedyś? Być może to znak, że już czas zmienić baterię na nową. Tylko jak to zrobić, skoro w dzisiejszych czasach nie wyjmiesz baterii z telefonu? Co wtedy?

3 sierpnia 2021 4 minuty czytania
telefon_do_gier.jpg
Porady

Telefon do gier. Jaki model wybrać?

Jaki telefon do gier wybrać? Na co przede wszystkim zwracać uwagę przed zakupem? Czym odznaczają się najlepsze telefony do grania w gry? Sprawdziliśmy!

26 lipca 2021 5 minut czytania
Notch 928x535.jpg
Porady

Notch w telefonie. Czym jest i do czego służy?

Co to jest notch w telefonie i do czego służy? Jakie są wady i zalety takiego rozwiązania?

14 lipca 2021 4 minuty czytania
serie telefonów samsung 938x535.jpg
Porady

Serie telefonów Samsung. Które modele podbiły serca użytkowników?

Zobacz, jakie są obecnie najpopularniejsze smartfony koreańskiego producenta.

14 lipca 2021 5 minut czytania
ladowanie_indukcyjne.jpg
Porady

Moc bez kabla. Jak działa ładowanie indukcyjne?

Pierwsze ładowarki indukcyjne pojawiły się w świecie technologii już ponad dekadę temu. Wciąż jednak nie są powszechnym sposobem na ładowanie urządzeń elektronicznych. Poznaj zasadę działania ładowania indukcyjnego.

12 maja 2021 3 minuty czytania
dziecko_smartfon.jpeg
Porady

Pierwszy telefon dla dziecka. Kiedy warto kupić?

Wielu rodziców zastanawia się, jaki czas jest dobry, by kupić swojemu dziecku pierwszy telefon. Żyjemy w czasach, w których kontakt z wieloma bliskimi odbywa się właśnie poprzez smartfona. Dodatkowo każdego dnia możemy zaobserwować, że dzieci od najmłodszych lat korzystają już z tego typu urządzeń.

12 maja 2021 5 minut czytania
top_smartfony_q1_2021_adobespark.png
Porady

Ranking smartfonów: TOP modele z pierwszego kwartału 2021 roku

Jakie są najlepsze smartfony, które pojawiły się w sprzedaży w 2021 roku? Który model wybrać z tegorocznej oferty i na jakie parametry zwracać uwagę? Przedstawiamy 5 topowych urządzeń, z których każdy wybierze dla siebie idealny smartfon.

12 maja 2021 5 minut czytania
smartwatch_dla_kobiety.jpeg
Porady

Smartwatch dla kobiety. Jaki model będzie najlepszy?

Pierwsze smartwatche miały charakter uniwersalny, czasem sportowy i były skierowane zarówno do mężczyzn, jak i dla kobiet. Z czasem zaczęły pojawiać się modele przeznaczone tylko dla pań, co znacznie zwiększyło wybór. Jaki model będzie idealny?

12 maja 2021 4 minuty czytania
samsung_z_sredniej_polki.jpg
Porady

Samsung ze „średniej półki”. Budżetowe modele Samsunga?

Samsung to producent, który ma najwięcej modeli dostępnych na rynku. Do tego wiele z nich kupimy w naprawdę przystępnej cenie. Wystarczy spojrzeć na Samsunga Galaxy A51. Telefon oferuje dobre parametry w cenie zaczynającej się od 1299 złotych – w zależności od wyboru odpowiedniego wariantu. Na co przede wszystkim warto zwrócić uwagę? Co sprawia, że smartfon Samsung Galaxy A51 może być najlepszym wyborem w tej kategorii cenowej?

30 września 2020 3 minuty czytania
samsung_galaxy_a20e.png
Porady

Samsung Galaxy A20e. Jak radzi sobie budżetowy model Samsung?

Samsung Galaxy A20e kosztuje niewiele, ale oferuje znacznie więcej niż przeciętny smartfon w podobnym przedziale cenowym. Producent postawił na szereg innowacyjnych rozwiązań, których na próżno szukać w innym telefonie, którego cena zaczyna się od 649 złotych. Co dokładnie otrzymujemy?

8 września 2020 3 minuty czytania
jaki_tablet_dla_dziecka.jpg
Porady

Jaki tablet wybrać dla dziecka do szkoły? Tablet, a może...

Multimedia na stałe wpisały się w szkolną codzienność. Sprawdzanie e-dziennika, uczestnictwo w zdalnych lekcjach czy odrabianie zadań domowych bez tabletu lub laptopa jest dziś praktycznie niemożliwe. Dlatego warto wyposażyć ucznia w odpowiedni sprzęt.

1 września 2020 3 minuty czytania

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl

samsung

samsung - opinie, recenzje i nadchodzące premiery telefonów. Sprawdź co powinieneś wiedzieć