Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl

amazon prime

Amazon Prime to amerykańska, kultowa już dziś platforma VOD oraz gamingowa, która może konkurować z innymi gigantami na rynku, np. Netfliksem, który na dobre zagościł w polskich domach. Ta równorzędna alternatywa to sposób na dotarcie do nowych interesujących treści, programów, filmów i seriali oraz domów gier. Amazon Prime to część prężnie działającego przedsiębiorstwa handlowego Amazon. Obie platformy dostarczają rozrywki na najwyższym poziomie. Wszystko po to, by zainteresować potencjalnego odbiorcę i zachęcić stałego do przedłużenia oferty.

Amazon Prime Video unikalna oferta na rynku streamingowym

Amazon Prime Video to platforma, do której dostęp można uzyskać w ramach specjalnie opłacanego abonamentu. Umożliwia oglądanie unikalnych produkcji od Amazon filmów, seriali czy dokumentów dedykowanych zarówno dorosłym, jak i młodszym użytkownikom. Amazon wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dość zróżnicowanej grupy oglądających, oferuje:

  • ponadczasowe klasyki, tj. starsze filmy znane wcześniejszym pokoleniom;
  • nowe produkcje z licencją na wyłączność.

Biblioteka Amazon Prime Video jest nieustannie aktualizowana po to, by użytkownicy mogli cieszyć się nowymi, różnorodnymi tytułami.

Amazon Prime Gaming dom dla pasjonatów gier

Amazon Prime Gaming to prawdziwy raj dla fanów gier. Zaletą tej platformy jest możliwość comiesięcznego dostępu do puli gier na PC. Więcej o tej wyjątkowej ofercie można przeczytać na stronie Play.

Amazon Prime Video i Gaming jak skomponować ofertę dla siebie?

W wyborze odpowiedniej oferty pomogą nasi dorady w punktach stacjonarnych oraz konsultanci online. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej szczególnie te dotyczące warunków umowy, promocji oraz korzyści wynikających z bycia częścią unikalnej platformy Amazon Prime.