Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl

motorola

Współcześnie amerykańskie smartfony kojarzone są przede wszystkim z marką Apple. Nie należy jednak zapominać, że na długo przed założeniem giganta z Cupertino, na przedmieściach Chicago działała Motorola. Dziś firma ma prawie sto lat, a wciąż należy do wiodących producentów sprzętu elektronicznego na świecie.

Działalność Motoroli jest bardzo szeroka. Najbardziej znani są jednak z biznesu łączącego się szeroko z telefonią komórkową. Należy bowiem pamiętać, że Motorola to nie tylko telefony, ale również produkcja infrastruktury sieciowej dla telefonii komórkowej GSM i CDMA.

 Nie tylko telefony z klapką

Szczyt popularności sprzętu marki Motorola w Polsce zbiega się z początkami telefonii komórkowej w naszym kraju. Urządzenia amerykańskiego producenta były obecne wśród pierwszych powszechnie dostępnych telefonów komórkowych, a wraz z rozwojem tego sprzętu, Motorola oferowała coraz ciekawsze modele. Największą popularnością, a zarazem dużym sentymentem wspomina się do dziś kultowe modele z klapką Motoroli. Mowa tu m.in. o serii Razer i modelu V3.

Chociaż wiele osób wraca myślami do Motoroli w kontekście minionej ery, amerykańska firma znakomicie radzi sobie również na rynku smartfonów. Oferuje przede wszystkim kilka ciekawych modeli z tzw. średniej półki. Najlepsze smartfony budżetowe to nie tylko propozycje od chińskich producentów jak Xiaomi, ale też wiele solidnych i bogato wyposażonych urządzeń marki Motorola. Opinie na ich temat znajdziesz w artykułach Play Expert, gdzie przygotowaliśmy szczegółowe opisy i porównania poszczególnych modeli.