Telewizja i internet światłowodowy w pakiecie - poznaj zalety tego rozwiązania 1 (1).jpg
Porady

Telewizja i internet światłowodowy w pakiecie – poznaj zalety tego rozwiązania

27 lutego 2023 3 minuty czytania

Granica między ofertą telewizyjną i internetową się zaciera. Możemy oglądać kanały telewizyjne online, a filmy z serwisów streamingowych odtwarzać na telewizorze. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się oferty łączące internet i telewizję. Co wybrać, żeby cieszyć się z najlepszego połączenia tych usług?

Spis treści:
Telewizja i internet – dlaczego kupujemy w pakiecie?
Internet i telewizja – gdzie najlepiej oglądać sport?
Idealne rozwiązanie dla całej rodziny


Jaka telewizja i internet zapewnią ci komfort dostępu do rozrywki bez ograniczeń? Z pewnością ważne będzie stabilne i szybkie łącze, dzięki któremu skorzystasz z pełni możliwości m.in. serwisów VOD oraz gier. Sprawdź, czy warto łączyć ofertę internetu i telewizji, a także przekonaj się, komu najbardziej przyda się szybkie łącze.


Telewizja i internet – dlaczego kupujemy w pakiecie?


Trudno dziś wyobrazić sobie gospodarstwo domowe bez dostępu do internetu. Abonament telewizyjny również jest standardem, który posiada większość z nas. Jednocześnie z racji coraz większej liczby umów na różnego rodzaju usługi i dostęp do rozrywki, ograniczenie liczby abonamentów jest bez wątpienia rozwiązaniem, które wielu osobom zwiększyłoby komfort płacenia rachunków.


Sprawdź także: Internet i telewizja w jednym – dlaczego warto wybrać taką ofertę?


Z tego względu coraz częściej operatorzy łączą oferty telewizji i internetu. Co wybrać, żeby zapewnić sobie wygodę i wysoką jakość? W Play znajdziesz propozycję, która spełnia oczekiwania zarówno miłośników najlepszych kanałów telewizyjnych, jak i entuzjastów rozgrywek online oraz oglądania na srebrnym ekranie serwisów streamingowych. Dzięki temu nie musisz szukać kolejnych rozwiązań, żeby zapewnić sobie dostęp do rozrywki na najwyższym poziomie. Zapomnij o kilku abonamentach, które łącznie składają się na wysokie rachunki. W ofercie internetu i telewizji w Play znajdziesz dostęp do 186 kanałów telewizyjnych, a także najszybszy światłowód z prędkością do 1 Gb/s.

Jeśli dodamy do tego możliwość dołączenia do pakietu w atrakcyjnej cenie takich serwisów jak Netflix czy Viaplay, otrzymujemy pełną ofertę rozrywki w niższej cenie. Jeśli dodalibyśmy ceny abonamentów na wszystkie te usługi osobno, okazuje się, że miesięcznie dzięki połączeniu ich w pakiet, możesz oszczędzać nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie.


Sprawdź także: Serwisy streamingowe w Polsce – jakie mamy do wyboru?


Ponadto, decydując się na pakiet internetu i telewizji w Play, otrzymasz kompleksowy sprzęt, dzięki któremu zarówno telewizja, jak i sieć będą działać płynnie. Dekoder 4K z nagrywarką umożliwia nie tylko zapisywanie ulubionych filmów, seriali i programów z kanałów TV, ale również oglądanie w najwyższej rozdzielczości produkcji dostępnych w serwisach streamingowych.


Internet i telewizja – gdzie najlepiej oglądać sport?


W ostatnich latach możemy zaobserwować znaczny wzrost zainteresowania ofertą serwisów takich jak Netflix, HBO Max czy Amazon Prime, przy jednoczesnym spadku liczby widzów kanałów telewizyjnych. W przypadku wielu stacji telewizyjnych największym magnesem dla abonentów jest oferta transmisji sportowych. Jednocześnie jednak nieustannie powiększa się propozycja platform takich jak Viaplay, gdzie również możemy oglądać najlepsze rozgrywki w wielu dyscyplinach.

Gdzie zatem szukać najlepszego sportu? Połączenie oferty telewizyjnej z internetem światłowodowym zapewnia każdemu miłośnikowi sportu optymalne warunki do kibicowania. Możesz oglądać transmisje w telewizji, a jeśli ulubione rozgrywki są dostępne akurat w ofercie Viaplay, wystarczy połączyć dekoder z internetem i już możesz cieszyć się z oglądania sportu w wysokiej rozdzielczości oraz z płynnym obrazem.

Sprawdź także: Play Now – jaki pakiet wybrać? Sprawdź listę kanałów i dostępne opcje!


Warto też zaznaczyć, że w ofercie internetu i telewizji w Play masz również dostęp do telewizji internetowej TV Go, która umożliwia oglądanie kanałów TV gdziekolwiek jesteś. Jeżeli więc nie możesz obejrzeć meczu czy innego wydarzenia w domu, wystarczy włączyć aplikację mobilną lub serwis w przeglądarce.


Idealne rozwiązanie dla całej rodziny


Wiemy już, że wybór pakietu internetu i telewizji to oszczędność oraz wygoda. Dostęp do szybkiego łącza światłowodowego oraz szeroka gama kanałów TV odpowiada również na oczekiwania wszystkich członków rodziny. Młodsi domownicy, dla których kluczowe jest stabilne i szybkie łącze, mają do dyspozycji światłowód, którego prędkość może osiągać nawet 1 Gb/s. Z kolei pozostali mogą bez przeszkód oglądać w tym czasie telewizję lub streaming. Warto bowiem zaznaczyć, że w przypadku internetu światłowodowego nie ma obaw o to, że łącze będzie zbyt słabe na jednoczesną rozgrywkę online oraz oglądanie filmu na Netfliksie w rozdzielczości 4K.

Internet i telewizja to połączenie, dzięki któremu łatwiej będzie opanować wszystkie opłaty w domowym budżecie. Dobierając do oferty Netflix i Viaplay, możesz zamienić cztery abonamenty w jeden, na dodatek oszczędzając. Nie musisz też szukać dodatkowych serwisów czy kanałów TV, ponieważ w Play znajdziesz wszystko, co najlepsze.

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl