Jak mogę doładować konto
bez wychodzenia z domu

Możesz doładować online nie tylko swoje konto, ale także konto bliskiej osoby. Wystarczy, że podasz jej numer telefonu. Zależnie od metody, którą wybierzesz, za doładowanie zapłacisz online lub dopiszesz je do swojego rachunku w Play.

Doładowanie konta w aplikacji Play24

  1. W aplikacji Play24 wybierz „Doładuj” na ekranie głównym, a następnie wybierz numer, który chcesz doładować i kwotę doładowania.
  2. Wybierz najwygodniejszą formę płatności: przelew bankowy, płatności kartą lub BLIK.
  3. Dostaniesz potwierdzenie transakcji, a pieniądze od razu trafią na Twoje konto.
Opis obrazka

Doładowanie konta na stronie doladowania.play.pl

Działa to podobnie jak w aplikacji Play24. Podaj numer, który chcesz doładować, a następnie wybierz kwotę doładowania i formę płatności.

  • Na stronie możesz również doładować numery swoich bliskich.
  • Na stronę doladowania.play.pl możesz wejść nawet wtedy, kiedy nie masz środków na koncie.

Doładowanie z telefonu na abonament:

Możesz zasilić konto telefonu na kartę lub MIX w Play wykonując doładowanie z telefonu na abonament w Play. Kwota doładowania zostanie doliczona do następnej faktury.

Jako abonent możesz wybrać dwa sposoby doładowania:

  • Zaloguj się do Play24 i wejdź na zakładkę "Usługi". Następnie wybierz kwotę doładowania oraz podaj numer telefonu, który chcesz zasilić.
  • Wpisz kod *111*15*1# i zatwierdź go zieloną słuchawką. Zostaniesz poproszony o podanie numeru, który chcesz zasilić i kwoty doładowania.

Dostępne wartości doładowań: od 10 zł do 100 zł w zaokrągleniu do złotówki. Wartość doładowania jest kwotą brutto i powiększy kwotę faktury za dany okres rozliczeniowy.