Najlepsze-ekranizacje-live-action-mang-i-anime-ktore-produkcje-warto-zobaczyc-Foto.jpeg
Rozrywka

Wrzesień w Netflix, zobacz czego nie możesz przegapić?

28 września 2020 1 minuta czytania

Netflix  daje dostęp do wielokrotnie nagradzanych filmów, seriali i dokumentów w tym produkcji oryginalnych. Sprawdź wrześniowe nowości i rozpocznij serialową jesień.

Rozłąka

Międzygwiezdny dramat. W rolach głównych: dwukrotna laureatka Oscara Hilary Swank i Josh Charles („Żona idealna”). Astronautka Emma Green dołącza do niebezpiecznej trzyletniej wyprawy na Marsa jako dowódca międzynarodowej załogi. Na Ziemi zostawia męża i córkę.

Park Jurajski: Obóz Kredowy

Animowana wersja globalnego hitu w którym szóstka nastolatków biorących udział w obozie przygodowym po drugiej stronie wyspy Isla Nublar musi współpracować, gdy dinozaury wywołują wielki chaos. Gwiazdami w tej produkcji są uwaga, uwaga dinozaury!

Ratched

Twórca „American Horror Story” przedstawia historię o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched, znanej widzom z filmu ‘Lot nad kukułczym gniazdem’. Gwiazdami w tej produkcji są: Sarah Paulson, Sharon Stone, Corey Stoll, Cynthia Nixon. Warto obejrzeć ta produkcję nie tylko ze względu na barwne postacie, ale też ze względu na zdjęcia i palety kolorów użyte w tym serialu. 

Enola Holmes

Kiedy znika jej matka, Enola — siostra Sherlocka Holmesa — okazuje się sprytniejsza od swojego słynnego brata i natrafia na trop niebezpiecznego spisku wokół tajemniczego młodego lorda. Włącz usługę Netflix – płacę z Play i płać za dostęp do serwisu na rachunku Play. Zakładając konto nie musisz podawać danych karty płatniczej. Aktywuj wygodnie w Play24 w sekcji Telewizja i wideo  lub na swoim TV BOX.

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl