Logo NETFLIX

Netflix w ofercie PLAY

 • Bez zobowiązań – usługę możesz
  anulować, kiedy chcesz
 • Wygodna płatność – z rachunkiem
  za usługi Play
 • Ulubione seriale zawsze z Tobą
  oglądaj, gdzie chcesz i tak, jak lubisz

Oglądaj teraz na Netflix

Bądź na bieżąco z serialowymi hitami Netflix

Ramka telewizora
Super Promocja

Wybierz Play Internet
i korzystaj z Netflix
przez 6 miesięcy w prezencie

Sprawdź ofertę

Netflix na ekranie laptopa

Jak włączyć
Netflix - płacę z Play?

Usługa jest dostępna dla wszystkich Klientów, którzy mają
abonament w Play. Możesz ją włączyć w aplikacji Play24

 1. Otwórz aplikację Play24
  i przejdź do sekcji Telewizja i Wideo

 2. Włącz usługę Netflix - płacę z Play

 3. Przejdź na stronę Netflix.com i załóż nowe konto.
  Teraz możesz bez ograniczeń oglądać
  najlepsze filmy i kultowe seriale.

Jeśli kupiłeś nasz internet
- masz aż
6 miesięcy Netflix w prezencie!

Usługi Netlix, PlayNow i Showmax w aplikacji Play24
Logo Play24

Oglądaj seriale i filmy w dowolnym miejscu
i o każdej porze
- dobrane specjalnie dla Ciebie

NETFLIX na telewizorze

Oglądaj na telewizorze

Korzystaj z aplikacji Netflix na Smart TV, konsolę
PlayStation lub Xbox,
Google Chromecast, Apple TV i inne

NETFLIX na telefonie i tablecie

Oglądaj od razu lub pobierz
i obejrzyj później

Możesz oglądać w aplikacji Netflix na telefonie lub tablecie.
Dzięki możliwości pobierania ulubiony serial obejrzysz
także wtedy, gdy nie masz dostępu do internetu

NETFLIX na laptopie

Korzystaj z dowolnego komputera

Wejdź na netflix.com

Logo NETFLIX

Nie czekaj,
oglądaj serialowe hity już dziś

 • The Crown
 • Orange is the new black
 • Narcos - Meksyk
 • Stranger Things
 • Dare Devil
 • House of Cards

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest Netflix?

  Netflix to serwis wideo oferujący bogatą bibliotekę filmów i seriali - w tym produkcji oryginalnych Netflix. Serwis dostępny jest już w ponad 190 krajach na świecie. Więcej informacji o serwisie znajdziesz na stronie www.netflix.com.

 • Co to jest Netflix - płacę z Play?

  Netflix - płacę z Play to usługa, dzięki której możesz doliczyć swoje opłaty za korzystanie z Netflix do rachunku w Play. Opłata będzie zależna od wybranego przez Ciebie planu Netflix. Usługę możesz włączyć i wyłączyć ją w dowolnym momencie. Jej wyłączenie nie jest równoznaczne z anulowaniem subskrypcji Netflix. Oznacza jedynie, że wycofujesz swoją zgodę na doliczanie opłaty za serwis do Twojego rachunku w Play. Netflix poprosi Cię wówczas o wybór innej metody płatności.

 • Kto może skorzystać z usługi Netflix - płacę z Play?

  Z usługi Netflix - płacę z Play może skorzystać każda osoba posiadająca usługę abonamentową w Play. Z usługi nie możesz skorzystać, jeśli Twoja Karta SIM/USIM jest nieaktywna, masz włączoną blokadę Usług Premium, zalegasz z płatnościami wobec Play lub przekroczyłeś limit zakupów (ponad 300 Euro w miesiącu).

 • Jak włączyć usługę Netflix - płacę z Play?

  Aktywacji dokonasz w aplikacji Play24 lub na stronie www.24.play.pl, a następnie zostaniesz przekierowany do Netflix, aby dokończyć proces. Żeby aktywować promocję wykonaj następujące kroki:

  • 1. Wejdź do aplikacji Play24 lub na 24.play.pl.
  • 2. Przejdź do sekcji "Telewizja i wideo"
  • 3. Wybierz usługę Netflix - płacę z Play i włącz ją, a następnie potwierdź aktywację usługi.
  • 4. Przejdź do serwisu Netflix i zarejestruj się.

 • Jak działa promocja Netflix w Play?

  Promocja Netflix w Play oznacza, że zasilamy Twoje konto w Serwisie Netflix kwotą 258 zł. Według cennika Serwisu Netflix na dzień 30 listopada 2019 roku odpowiada to 6 miesiącom (180 dniom) korzystania z Planu Standardowego (HD) Netflix. Plan ten umożliwia oglądanie materiałów w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie. Może wybrać inny plan Netflix, co skróci lub wydłuży okres promocyjnego korzystania z Netflix.

 • Kto może skorzystać z promocji Netflix w Play?

  Z promocji Netflix w Play może skorzystać każda osoba, która w okresie od 30 listopada 2018 do 31 stycznia 2019 zawarła umowę lub aneks do umowy na jedną z taryf Internetu w Play wymienionych w Regulaminie.

 • Jak aktywować promocję Netflix w Play?

  Aktywacji dokonasz w aplikacji Play24 lub na stronie www.24.play.pl, a następnie zostaniesz przekierowany do Netflix, aby dokończyć proces. Żeby aktywować promocję wykonaj następujące kroki:

  • 1. Wejdź do aplikacji Play24 lub na 24.play.pl.
  • 2. Przejdź do sekcji "Telewizja i wideo"
  • 3. Wybierz usługę Netflix - płacę z Play i włącz ją, a następnie potwierdź aktywację usługi.
  • 4. Przejdź do serwisu Netflix i zarejestruj się lub zaloguj na istniejące konto, jeśli jesteś już użytkownikiem Netflix.

 • Do kiedy muszę aktywować promocję?

  Aktywacji promocji należy dokonać do 28 lutego 2019. Po tej dacie aktywacja nie będzie możliwa.

 • Ile będę płacić po zakończeniu promocji?

  Po zakończeniu promocji opłaty za korzystanie z Netflix będą zależały od wybranego przez Ciebie planu subskrypcyjnego Netflix, np. dla Planu Standardowego (HD) opłata miesięczna na dzień 30.11.2018 r. wynosi 43 zł za miesiąc. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji Netflix oraz wyłączyć usługę Netflix - płacę z Play.

 • Czy po zakończeniu promocji opłaty za Netflix będą doliczane do mojego rachunku w Play?

  Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Netflix i rejestrowałeś się do serwisu aktywując promocję, to opłata za korzystanie z Netflix po promocji zostanie doliczona do Twojego rachunku w Play. Jeśli korzystałeś już wcześniej w Netflix z innej metody płatności, to po zakończeniu okresu promocyjnego zostanie ona automatycznie przywrócona.

 • Gdzie znajdę regulamin Netflix?

  Regulamin Netflix dostępny jest pod adresem www.netflix.com/termofuse

 • Czy korzystanie z Netflix pomniejsza mój pakiet danych?

  Tak. Korzystanie z Netflix pomniejsza pakiet danych. Możesz jednak korzystać z trybu offline i pobierać materiały do oglądania przez Wi-Fi, żeby obejrzeć je później. Możesz również aktywować usługę Wideo Non Stop, dzięki której korzystanie z Netflix i innych serwisów objętych usługą nie będzie zużywało danych z Twojego pakietu. informacje o usłusze Wideo Non Stop znajdziesz na play.pl/wideo-non-stop

 • Jak wyłączyć usługę Netflix - płacę z Play?

  Możesz wyłączyć usługę w Play24, w Salonie Play lub kontaktując się z Obsługą Klienta Play. Pamiętaj, że wyłączenie usługi nie oznacza automatycznie anulowania subskrypcji w Netflix. Możesz zachować dostęp do Netflix, o ile zmienisz metodę płatności na Twoim koncie w Netflix.

 • Czy jeśli wyłączę usługę Netflix - płacę z Play stracę dostęp do Netflix?

  Jeśli wyłączysz usługę Netflix - płacę z Play możesz stracić dostęp do Netflix, ponieważ przestaną być uiszczane za niego opłaty. Żeby dalej korzystać z serwisu musisz zmienić metodę płatności w swoim koncie w Netflix.

Wymagane członkostwo w serwisie Netflix. Obowiązują zasady korzystania z usługi. Patrz www.netflix.com/termofuse.
Promocja trwa do 31.01.2019 roku. Prezent w ramach promocji odpowiada 6 miesiącom Planu Standardowego (HD) Netflix (wartość 43 zł/mies, łącznie 258 zł). Możesz wykorzystać tę wartość do aktywacji innego planu Netflix, co wpłynie na wydłużenie lub skrócenie dostępu. Cennik Netflix może ulec zmianie. Po zakończeniu bezpłatnego dostępu pobierana będzie opłata zgodnie z wybranym planem Netflix. Promocję aktywujesz włączając usługę Netflix - płacę z Play w Play24 po zawarciu umowy lub aneksu (nie dotyczy taryfy Internet Elastyczny). Aktywacja możliwa do 28.02.2019. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Netflix, po zakończeniu promocji opłata za subskrypcję Netflix zostanie doliczona do Twojej faktury w Play. Jeśli posiadasz już subskrypcję Netflix po zakończeniu okresu promocyjnego przywrócona zostanie Twoja wcześniej wybrana metoda płatności. Usługę możesz wyłączyć w dowolnym momencie. Regulamin Netflix dostępny na www.netflix.com/termsofuse. Usługę Netflix świadczy Netflix International B.V.. Korzystanie z Netflix pomniejsza pakiet danych. Aktywacja promocji Netflix oznacza zgodę na brak możliwości skorzystania z oferty Sprawdź i kup i odstąpienia od Umowy (nie wyłącza to ustawowego prawa konsumenta do odstąpienia od umowy zawartej na odległość).
image-placeholder