tv-nowej-generacji-okladka.jpg
Rozrywka

Telewizja Nowej Generacji – rozrywka na Twoich zasadach

12 czerwca 2023 5 minut czytania

Dobieraj, wybieraj, przebieraj – serwisy streamingowe i pakiety kanałów w nowej ofercie Telewizji Nowej Generacji Play.

Serwisy streamingowe to dziś jedno z największych źródeł rozrywki dla każdego. Wybór jest naprawdę duży, a w ofercie Play dobieranie pakietów dodatkowych i serwisów w zamian za punkty pozwala łatwo i szybko uzyskiwać dostęp do przeróżnych treści. Dobieraj, wybieraj, przebieraj – serwisy streamingowe i pakiety kanałów w nowej ofercie Telewizji Nowej Generacji Play.

Spis Treści:

 1. Telewizja Nowej Generacji od Play – czym jest?
 2. Jak działa Telewizja Nowej Generacji od Play?
 3. Punkty i elastyczna oferta Telewizji Nowej Generacji
 4. Serwisy za punkty w Telewizji Nowej Generacji od Play
 5. Ile kosztuje telewizja Play? Koszt pakietów Telewizji Nowej Generacji

Telewizja Nowej Generacji od Play – czym jest?

Telewizja Nowej Generacji to pakiet kanałów telewizyjnych oraz punkty, które można wymienić na serwisy i pakiety dodatkowe. Daje to sporą swobodę, ponieważ każdy może stworzyć swój własny pakiet, a uruchomienie dostępu do danych treści można uzależnić od czasowych premier lub okresu trwania konkretnych rozgrywek. 
Mając do wyboru kilka serwisów streamingowych oraz dodatkowe pakiety kanałów np. sportowych, filmowych czy dla dzieci, możesz cieszyć się ogromną ilością różnorodnych treści. Te z pewnością uprzyjemnią wolną chwilę lub dostarczą sporych dawek emocji. 
 

Jak działa Telewizja Nowej Generacji od Play?

Do wyboru przede wszystkim są Netflix, HBO Max, CANAL+ online, ELEVEN SPORTS, Polsat Sport Premium oraz pakiety dodatkowe m.in. Pakiet Filmy i seriale. Zasada działania tego systemu wymiany punktów jest możliwie najprostsza.

Telewizja Nowej Generacji od Play to przejrzyste zasady: 

 • co miesiąc dostajesz od nas pulę punktów, w zależności od wariantu oferty 25 lub 40;
 • dodatkowo przez 6 miesięcy otrzymujesz 100 punktów gratis, dzięki którym możesz testować serwisy i pakiety;
 •  punkty możesz wymienić na dostępne w ofercie serwisy streamingowe i pakiety dodatkowe;
 • wszystkimi punktami zarządzasz na swoim dekoderze. To tam w każdej chwili możesz dokupić i sprawdzić punkty, aktywne serwisy oraz zarządzać wszystkimi dostępami.

Jeżeli jesteś już klientem Play mamy dla Ciebie ofertę już od 45 zł/mies., a w niej pakiet 75 kanałów i 25 punktów miesięcznie oraz 100 punktów gratis przez 6 miesięcy.

“Cennik” miesięcznego dostępu do wybranych serwisów wygląda następująco: 

 • Netflix od 25 pkt; 
 • HBO Max 25 pkt; 
 • Pakiet Polsat Sport Premium 15 pkt;
 • Pakiet Filmy i seriale 10 pkt. 

Wykorzystując przyznawaną od Play pulę punktów w abonamencie i punkty bonusowe, możesz elastycznie aktywować usługi i pakiety w cyklach rozliczeniowych.

W przypadku wspomnianej oferty dodatkowymi korzyściami są też pakiet Viaplay z filmami, serialami i treściami dla dzieci oraz dekoder Play BOX TV z systemem Android TV, obsługujący rozdzielczość 4K i format Dolby Vision, zwiększający atrakcyjność obrazu na wspieranych telewizorach.

 

Sprawdź także: Serwisy streamingowe w Polsce – jakie mamy do wyboru?

 

Punkty i elastyczna oferta Telewizji Nowej Generacji

Największym atutem takiej oferty jest swoboda w korzystaniu i żonglowaniu treściami, do których mamy dostęp. Wedle uznania możesz aktywować pakiety najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom, co miesiąc od nowa, a cena się nie zmienia. Przykładowo, dla fanów sportu świetnym połączeniem będzie Pakiet Polsat Sport Premium (w skład którego wchodzi 6 kanałów) oraz Pakiet ELEVEN SPORTS (4 kanały w tym jeden w rozdzielczości 4K). Na pierwszy z nich należy przeznaczyć 15 punktów, a na drugi 10, co daje w sumie 25 punktów, czyli comiesięczną pulę. 

Możliwości i konfiguracji pakietów jest naprawdę wiele. Osoby ciekawe świata mogą sięgnąć po pakiet Info z 6 dodatkowymi kanałami informacyjnymi (m. in. News24, BBC News, Euronews i Bloomberg TV) lub Pakiet Dokumenty, w skład którego wchodzi aż 12 kanałów takich jak History2, Planete+, Animal Planet czy Discovery Science. Z myślą o najmłodszych dostępny jest pakiet Kids, który oferuje 10 kanałów z treściami dla dzieci. Każdy z wymienionych pakietów możesz uzyskać za 5 punktów miesięcznie. Dla miłośników filmów i seriali też się coś znajdzie: wspomniany na wstępie pakiet Filmy i seriale to paczka aż 18 kanałów, wśród których są AMC, cztery kanały AXN, 13ulica, Epic Drama, Sci-fi czy BBC First. 

Serwisy za punkty w Telewizji Nowej Generacji od Play


Wśród oferowanych serwisów do wyboru są 3 plany Netflix: Podstawowy, Standard, Premium. Uzyskać je można za odpowiednio 25 pkt, 35 pkt i 45 pkt. Od tego, jaki plan Netflix wybierzesz, zależy w jakiej jakości (HD, Full HD, Ultra HD) i na ilu urządzeniach będziesz mógł oglądać filmy i seriale. Wśród gorących nowości do obejrzenia na Netflix są serial „Dyplomatka” oraz film „Matka” z Jennifer Lopez. Niedawno debiutował także polski film „Fanfik”. 

 

Sprawdź także: Poznaj listę 10 najlepszych tytułów dostępnych na Netflix!


W ofercie CANAL+ online znaleźć można natomiast nowy serial „Emigracja XD”, film „Zołza” czy nawet 50 turniejów tenisa WTA w sezonie. HBO Max to tak znakomite seriale jak „Hydraulicy z Białego Domu” czy zakończona „Sukcesja”, którą w całości można już obejrzeć na platformie. 

Informację o tym, jaka liczba punktów pozostała do wykorzystania, można znaleźć w prawym górnym rogu ekranu. Po kliknięciu można przejść do panelu zarządzania punktami, gdzie wygodnie i w przejrzysty sposób sprawdzisz ważność punktów, pakietów, aktywujesz i wyłączysz dodatkowe punkty cyklicznie.

Ile kosztuje telewizja Play? Koszt pakietów Telewizji Nowej Generacji

Oferta dostępna jest już od 45zł/mies. po rabatach dla klientów Play. Bez rabatu ceny Telewizji Nowej Generacji Play to 65 zł miesięcznie i 85 zł miesięcznie. 

W pierwszej z ofert znajduje się 75 kanałów, pakiet Viaplay Filmy i Seriale oraz dekoder Play BOX TV plus 25 pkt miesięcznie do wymiany na wspomniane pakiety i serwisy streamingowe. Druga z ofert to te same korzyści oraz Viaplay Medium z transmisjami m.in. z Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji UEFA, a także filmy i seriale. Miesięczna pula punktów do rozdysponowania na dodatkowe treści wynosi tutaj aż 40. Ponadto w obydwu ofertach gwarantowane jest dodatkowe 100 pkt przez 6 miesięcy na dowolne pakiety lub serwisy streamingowe.

Z Telewizji Nowej Generacji Play można korzystać wszędzie, gdzie dostępne jest łącze internetowe. Dotyczy to całego Europejskiego Obszaru Gospodarczego, dlatego nawet w podróży, na wakacjach, na wyjeździe służbowym lub popularnych workation możesz cały czas korzystać z usługi, oglądać wygodnie ulubione filmy i seriale oraz transmisje sportowe. 

Zamów ofertę Telewizji Nowej Generacji już teraz na play.pl

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl