Najlepsze-ekranizacje-live-action-mang-i-anime-ktore-produkcje-warto-zobaczyc-Foto.jpeg
Rozrywka

Komiksowi superbohaterowie Marvela w HBO GO w PLAY NOW

30 kwietnia 2020 1 minuta czytania

Seria trzech filmów Iron Man, Iron Man 2 oraz Iron Man 3 o niezwyciężonym Iron Manie, czyli miliarderze Tony’m Starku, który tworzy zaawansowaną technologicznie zbroję i jako superbohater zaczyna używać jej do zwalczania przestępczości. Będzie dostępna w w HBO GO w PLAY NOW i PLAY NOW TV.

Seria filmów o Kapitanie Ameryka: Kapitan Ameryka: Pierwsze starcieKapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, śledzących przygody legendarnego Kapitana Ameryki - młodego Amerykanina, który po tym jak wziął udział w tajnym projekcie, zyskał niezwykłą moc. Superbohater wraz z innymi członkami ekipy Avengers podejmuje się ratowania świata przed kolejnymi zagrożeniami, również będzię dostępna w HBO GO. Co jeszcze?

Seria filmów o przygodach Thora:Thor, Thor: Mroczny świat oraz Thor. Ragnarok, opartych na komiksie Marvela są opowieścią o przygodach dzielnego nordyckiego superbohatera – Thora, w rolę którego wciela się Chris Hemsworth. Thor jest bardzo sprytnym i walecznym wojownikiem, wyposażony w młot nie ma sobie równych.

Już w maju kolejne premiery:                  

  • Czarna Pantera Afrykański książę przywdziewa kostium Czarnej Pantery, aby uratować świat przed groźnym niebezpieczeństwem. W roli głównej Chadwick Boseman.
  • Doktor Strange - Benedict Cumberbatch w roli posiadającego ogromną moc neurochirurga, który walczy z siłami ciemności, aby ocalić świat.
  • Seria filmów o Avengersach: Avengers, Avengers: Czas Ultrona, Avengers: Wojna bez granic, Avengers: Koniec gry.

HBO GO w PLAY NOW i PLAY NOW TV BOX za 20zł/mies. Przy pierwszej aktywacji pakietu pierwsze 30 dni bez opłat. Oglądając HBO GO w PLAY NOW nie tracisz pakietu GB.  

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl