Smart Box TV. Jak wznieść domową rozrywkę na wyższy poziom?

Telewizory już dawno przestały być jedynie urządzeniami służącymi do oglądania programów telewizyjnych o określonej porze dnia. Te urządzenia od kilka lat weszły do rodziny ,,smart”, czyli sprzętów inteligentnych. Nagrywają, streamują, zatrzymują content i pozwalają na wyszukiwanie informacji. Jeżeli tego nie potrafią, wystarczy, że zostaną wyposażone w odpowiedni Smart Box TV.  Zobacz, czego mogą dokonać z najnowszą generacją TV BOX od PLAY!

  1. Na co zwrócić uwagę, wybierając Smart Box TV?
  2. Co oferuje TV BOX od Play?
  3. Nie tylko filmy i seriale
  4. Nie musisz być zawsze na czas

Na co zwrócić uwagę, wybierając Smart Box TV?

Kluczowe parametry, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze Smart Box TV, dotyczą płynnego łączenia z telewizorem oraz internetem, dostępnej pamięci do przechowywania nagranych programów oraz wygodnego użytkowania. Dlatego dobry Smart Box TV posiada m.in.:

  • złącze HDMI, które zapewnia obraz najwyższej jakości;
  • system operacyjny Android TV, który jest obecnie najpopularniejszym oprogramowaniem do Smart Boxów na świecie;
  • pamięć RAM oraz dysk twardy, na którym zapisywane będą nagrane wideo. Im większa pamięć będzie dostępna, tym obszerniejsza może być domowa biblioteka filmów, seriali i programów.

Co oferuje TV BOX od Play?

Najnowszy Smart TV BOX, dostępny w abonamencie Play Now TV, to przede wszystkim łatwy dostęp do najpopularniejszych platform streamingowych oraz wygodna obsługa najważniejszych dla każdego użytkownika funkcji. Z TV BOX od Play zyskujesz dostęp do rozrywki, której próżno szukać w klasycznej telewizji.

Uniwersalny pilot to spore udogodnienie, które doceni każdy, kto przez wiele lat musiał korzystać z kilku pilotów, żeby obsłużyć telewizor, dekoder oraz kino domowe. Tutaj jeden pilot obsługuje zarówno telewizor, jak i TV BOX, dzięki czemu obsługa jest znacznie prostsza i szybsza. Na pilocie znajdziesz przyciski, które od razu przekierują cię na najpopularniejsze serwisy streamingowe, czyli Netflix, HBO GO, YouTube oraz Amazon Prime. Wystarczy jedno wciśnięcie, żeby przejść do ulubionych produkcji. Poza tym pilot wyposażony jest w standardowe przyciski, które obsłużą każdy telewizor oraz uruchomią pozostałe funkcje urządzenia.

Spośród opcji dostępnych na pilocie wyróżnia się ikona mikrofonu, która odpowiada za polecenia głosowe. Dzięki temu wyszukiwanie filmów na YouTubie czy Netfliksie jest bardziej komfortowe od konieczność wpisywania nazwy przy pomocy niepraktycznej klawiatury ekranowej. Dzięki tej opcji obsługa wszystkich serwisów jest znacznie szybsza.

TV BOX Play to najwyższa jakość obrazu. Oglądanie filmów i seriali możliwe jest w rozdzielczości 4K, dzięki której dostrzeżesz każdy szczegół, a obraz będzie naturalny. Ponadto urządzenie umożliwia odbieranie wizji w HDR, czyli High Dynamic Range. Od razu dostrzeżesz różnicę pomiędzy ciemnymi a jasnymi tonami – kolory będą żywe, co przekłada się też na jakość szczegółów.

Nie tylko filmy i seriale

TV BOX to rozwiązanie również dla tych, którym znudziły się maratony ulubionych seriali i seanse hollywoodzkich hitów. Dzięki Android TV możliwości twojego telewizora będą jeszcze bardziej rozbudowane. Na urządzenie, poprzez Sklep Play, możesz pobrać szereg aplikacji oraz gier, które dostarczą ci świetnej rozrywki przed telewizorem.

A jeśli odejdziesz od telewizora, nie musisz wcale rezygnować z tego, co robiłeś na TV BOX. Te same treści możesz oglądać również na smartfonie, tablecie i laptopie. Jest to możliwe dzięki aplikacji PLAY NOW, która na bieżąco synchronizuje wszystkie preferencje użytkownika. Zatem nawet jeśli będziesz musiał zrezygnować z wygodnego oglądania na dużym ekranie, możesz błyskawicznie przenieść się na inne urządzenie mobilne i kontynuować rozrywkę.

Nie musisz być zawsze na czas

Nagrywanie ulubionych programów, seriali czy np. transmisji sportowych to jedno z ulubionych rozwiązań dla osób, które nie zawsze mogą znaleźć czas, żeby stawić się przed telewizorem o określonej godzinie emisji. Z TV Box Play nie trzeba być zawsze na czas. Wystarczy nagrać  interesujący nas program, żeby odtworzyć go w dowolnym momencie. Urządzenie posiada wydajny czterordzeniowy procesor oraz sporo pamięci operacyjnej. Pamięć flash to aż 16 GB, a więcej miejsca na dysku można uzyskać poprzez podłączenie karty microSD.

Co więcej, dzięki funkcji OREC możesz nagrywać treści nawet do 7 dni po emisji, a wideo będzie przechowane dla ciebie w chmurze przez 180 dni. W ten sposób nie tracisz miejsca na dysku, a wciąż masz dostęp do ulubionych produkcji.

Sprawdź ofertę abonamentu Play Now TV i wybierz TV BOX, który wprowadzi rozrywkę w twoim domu na wyższy poziom.

Udostępnij:

Rekomendowane