Wspieramy i pomagamy z głową – Play i 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

31 stycznia 2021 roku razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Play zagra 29. finał, podczas którego dowiemy się, czy w tym roku także udało się pobić rekord kultowej już zbiórki. Zobacz, jak możesz pomóc!

  1. Ty doładowujesz konto, my zasilamy akcję WOŚP
  2. Grasz i pomagasz
  3. Play i WOŚP: co czeka nas w tym roku?

W ostatnią niedzielę stycznia już po raz 29-ty Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie powie nam „Siema” i ruszy w całą Polskę, by zorganizować największą zbiórkę charytatywną w kraju. Tym razem celem jest wsparcie otolaryngologii i diagnostyki głowy. Po raz dziewiąty do ekipy Jurka Owsiaka dołączy też Play. Czy uda się pobić ubiegłoroczny rekord, wynoszący 186 milionów złotych?

1. Ty doładowujesz konto, my zasilamy akcję WOŚP

Jak możecie pomóc Play? Robimy to z głową! W okresie od 10 grudnia do 31 stycznia za każde doładowanie lub płatność za fakturę przy pomocy aplikacji mobilnej Play24, przekazujemy pieniądze na WOŚP. Uruchamiamy też specjalny licznik transakcji Play dla WOŚP dostępny na ekranie głównym aplikacji oraz na playdlawosp.pl.

Sprawdź, jak działa aplikacja Play24 i w jaki sposób możesz z niej korzystać.

2. Grasz i pomagasz

Budujemy też coraz większą społeczność, zachęcając do brania udziału w zbiórce i nagradzając uczestników kolejnymi odblokowywanymi grami, stworzonymi specjalnie na tę okazję. Przygotowaliśmy dla Was 4 gry, zaś 31 stycznia podczas Wielkiego Finału WOŚP będzie możliwość zagrania live! Im więcej transakcji w Play24, tym więcej zabawy i zebranych pieniędzy.

Za zajęcie pierwszych miejsc w rankingu w każdej z 4 przygotowanych gier przewidziane są m.in. smartfony Samsung Galaxy A10! Pozostali do miejsca 10. otrzymają od nas kod do korzystania z serwisu TIDAL bez opłat ważny przez 90 dni, a także gadżety. Jest o co walczyć! Wejdź do gry i spróbuj zdobyć nagrody.

Dodatkową atrakcją podobnie jak w poprzednich latach są tworzący #teamplay gamerzy i influencerzy. W akcji biorą udział m.in: reZi, Izak, Blowek, Dis, Lisie Piekło, Mówiąc Inaczej, 20m2, 10ms, Darek Stolarz, Szparagi, Martin, Kocham gotować, EMCE, RLM, Wujas, Maciek, Naruciak, Zosia Zborowska, LS, Lara Gessler, Sfilmowani, Kasia Gandor czy Szczesliva.

Pograne? To dołącz do wspólnego obrazu! Wejdź do wirtualnej fotobudki - rób sobie zdjęcia, ozdabiaj je specjalnie przygotowanymi filtrami i pokaż jak grasz z głową!

3. Play i WOŚP: co jeszcze czeka nas w tym roku?

  • Podobnie jak w poprzednich latach, Play wystawi na licytację 100 Złotych Kart SIM z atrakcyjnymi numerami. Darczyńcy będą mogli zdobyć unikalną kartę pokrytą 24-karatowym złotem.
  • Strefa Play w studiu telewizyjnym WOŚP, gdzie czas umilać Wam będą influencerzy z #teamplay. Jak co roku będą bardzo kreatywni;)
  • Play zadba również o to, aby obsługa Wielkiego Finału przebiegła sprawnie. Nasi pracownicy call center przez cały dzień zbierać będą pieniądze i reprezentować akcję w wejściach na żywo. W trudnych czasach pandemii postaramy się, aby Finał WOŚP był nadal atrakcyjny, a wyjątkowa sytuacja nie przeszkodziła w ustaleniu nowego rekordu zbiórki.

Jaka pula w tym roku zasili zebrane do tej pory 1,3 miliarda złotych? Grajmy razem w Finale z głową i zbierajmy pieniądze na zakup sprzętów medycznych. Celem 29. finału jest zakup zestawów specjalistycznego sprzętu medycznego — endoskopów laryngologicznych, endoskopów giętkich, egzoskopów, aparatów USG i RTG, laserów diodowych, otolaryngologicznej nawigacji optycznej, kardiomonitorów, koblatorów do operacji migdałków, lamp czołowych i operacyjnych oraz polisomnografii do diagnostyki bezdechu sennego. Pomogą one w diagnostyce i leczeniu chorób laryngologicznych oraz rozwoju tej gałęzi medycyny.

WOŚP i Play grają przez cały rok — sprawdź, jak możesz pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy razem z Play dzięki usłudze Wspieram WOŚP.

Rekomendowane