okladka-blobikowe-artykuly-Co-zyskujesz-wybierajac-superszybki-swiatłowod.jpg
Materiały video Internet

Co zyskujesz ze światłowodem w Play?

14 grudnia 2023 2 minuty czytania

Usługi Play mogą towarzyszyć ci także w domu. W naszej ofercie znajdziesz superszybki światłowód aż do 5 Gb/s. Sprawdź, co zyskujesz decydując się na światłowód od Play!

Spis treści:

  1. Superszybki światłowód – aż do 5 Gb/s
  2. Router Play BOX NET
  3. Co zyskujesz z Wi-Fi 6?
  4. Światłowód z Play BOX NET – inwestycja, która się opłaca

Superszybki światłowód – aż do 5 Gb/s

Niezależnie czy korzystasz z internetu do pracy, nauki czy rozrywki, oglądasz filmy, czy grasz online - superszybki światłowód aż do 5 Gb/s spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oferta do 5 Gb/s skierowana jest do osób, które oczekują najwyższej prędkości pobierania i korzystają z domowej sieci na wielu urządzeniach. Osiągnięcie takich parametrów jest możliwe dzięki sieci światłowodowej. Prędkość do 5 Gb/s dostępna jest na wybranych obszarach, systematycznie poszerzamy jej dostępność. Czy jest już pod Twoim adresem? Sprawdź.

Router Play BOX NET

Decydując się na ofertę światłowodu od Play, otrzymujesz także nowoczesny router. Urządzenie dostarcza sieć bezprzewodową w standardzie Wi-Fi 6, ma kilka wbudowanych anten oraz 4 porty LAN umożliwiające podłączenie urządzeń przewodowo. Oprócz mocnego zasięgu, gwarantuje nowoczesny i piękny design.

Co zyskujesz z Wi-Fi 6?

Mocny sygnał przy wielu urządzeniach jednocześnie

Wszyscy domownicy mogą korzystać z wysokiej jakości połączenia na swoich smartfonach, laptopach, konsolach do gry i nie tylko. Coraz więcej urządzeń domowych takich jak odkurzacze, lodówki, telewizory czy systemy bezpieczeństwa również wykorzystuje połączenie bezprzewodowe. Dzięki zaawansowanym technologiom Wi-Fi 6 utrzymuje stabilne połączenie dla wielu sprzętów podłączonych jednocześnie bez obaw o spowolnienie.

Większa prędkość przesyłania danych

Streamuj treści bez buforowania i zacinania, czyli najbardziej irytujących momentów podczas seansu. Korzystaj z niezawodnego połączenia w przypadku gier wideo, oglądania filmów, przeglądania Internetu, pracy lub nauki, czyli pisania wspólnych projektów, przesyłania plików przez usługi w chmurze czy brania udziału w wideokonferencjach.

Jeszcze większy zasięg

Wi-Fi 6 oferuje znaczną poprawę zasięgu w porównaniu do poprzednich generacji. Oznacza to, że możesz liczyć na lepszy zasięg nawet w mieszkaniach czy budynkach o dużych powierzchniach czy grubych ścianach.

Bezpieczeństwo

Standard Wi-Fi 6 stawia duży nacisk na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej. Wprowadzenie protokołu WPA3 oraz innych usprawnień zwiększa odporność na ataki i utrudnia hakerom dostęp do sieci. Dla osób dbających o bezpieczeństwo swoich danych i urządzeń Wi-Fi 6 stanowi znaczną poprawę w porównaniu do starszych standardów.

Światłowód z Play BOX NET – inwestycja, która się opłaca

Światłowód od Play z routerem obsługującym sieć Wi-Fi 6 to idealne rozwiązanie dla rodzin i osób korzystających z wielu urządzeń elektronicznych w celach prywatnych i zawodowych czy edukacyjnych. Nie tylko zapewnia poprawę wydajności sieci, ale także jest przygotowaniem do przyszłościowego rozwoju technologii bezprzewodowej. To oznacza, że możemy korzystać z nowych urządzeń i nowych funkcji, które zostaną wprowadzone w ciągu najbliższych lat, a jednocześnie cieszyć się stabilną i wydajną siecią w obecnej chwili.

W ofercie dostępne są również prędkości do 1 Gb/s, do 600 Mb/s oraz do 300 Mb/s, więc bez trudu dopasujesz ofertę do swoich potrzeb. 

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl