Zaloguj do Play24

Samsung Galaxy S Advance

Kolor smartfona

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Samsung Galaxy S Advance

  • Aparat fotograficzny 5 Mpix
  • Wydajny procesor Dual Core 1,0 GHz
  • Dotykowy wyświetlacz 4 cale Super AMOLED
  • Nagrywanie i odtwarzanie wideo w jakości HD (720p)

Każdy miłośnik dobrego stylu z przyjemnością będzie chwalić się swoim nowym smartfonem, a zwłaszcza jego dużym, ergonomicznie wygiętym wyświetlaczem o przekątnej 4 cali oraz wysokiej jakości wykończeniem. Ten smartfon nie tylko dobrze wygląda, ale również doskonale leży w dłoni i przy uchu. Wyświetlacz WVGA Super AMOLED gwarantuje doskonale żywy obraz, który za każdym razem jest ucztą dla oczu. Aparat 5 Mpix z autofokusem umożliwi Ci robienie bardzo dobrej jakości zdjęć oraz kręcenia filmów w jakości HD (720p). Dzięki szybkiej transmisji danych – 14,4 Mbps będziesz mógł bez problemu surfować po stronach internetowych czy udzielać się na portalach społecznościowych. Nad wszystkim będzie czuwał bardzo wydajny procesor Dual Core 1GHz oraz 768MB pamięci RAM.

Filmy o Samsung Galaxy S Advance

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń