Najlepsze-ekranizacje-live-action-mang-i-anime-ktore-produkcje-warto-zobaczyc-Foto.jpeg
Rozrywka

94 urodziny Sir Davida Attenborough na kanale BBC Earth

8 maja 2020 1 minuta czytania

PLAY NOW to usługa zapewniająca dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali i programów rozrywkowych na żądanie w dowolnym miejscu i czasie. Oglądaj specjalny pokaz przygotowany na 94. urodziny znanego podróżnika i popularyzatora wiedzy przyrodniczej na świecie na www.playnow.pl oraz w aplikacji PLAY NOW dostępnej na urządzeniach mobilnych i TV BOX. 

Przyrodnik, zdobywca wielu nagród i prezenter Sir David Attenborough kończy w tym roku 94 lata. Przez dziesięciolecia opowiadane przez niego w ciepły i ujmujący sposób historie ze świata natury pobudzały wyobraźnie milionów ludzi na całym świecie i były inspiracją dla wielu pokoleń, pozwalając nam lepiej zrozumieć planetę, na której żyjemy. Z okazji 94. urodzin Sir Davida Attenborough na antenie kanału BBC Earth wyemitowane zostaną trzy programy dokumentalne z jego udziałem:

„JAJKO: CUD NATURY”     

9 maja o godz. 11:00

8 maja o godz. 18:50       

David Attenborough odkrywa tajemnice jednego z cudów natury, jakim jest jajko. To niesamowita struktura, w której rozwija się i żywi nowe życie. Chroni ona pisklę przed światem zewnętrznym, a jednocześnie umożliwia mu oddychanie.

„ATTENBOROUGH I MORSKI SMOK”

Sir David Attenborough dołącza do naukowców, którzy dokonali niesamowitego odkrycia. Badają odnaleziony u wybrzeży Wielkiej Brytanii szkielet ichtiozaura sprzed 200 milionów lat. Gigantyczny smok morski polował w oceanach za czasów dinozaurów i był jednym z najgroźniejszych drapieżników swojej ery.

9 maja o godz. 16:05

10 maja o godz. 10:00

„BŁĘKITNA PLANETA II”           

Przez 4 lata twórcy serii odbyli 125 wypraw, odwiedzili 39 krajów i spędzili ponad 6 tysięcy godzin nurkując i filmując wszystko począwszy od dobrze nam znanych wybrzeży, po morskie głębiny na wszystkich morzach i kontynentach. Dzięki ich niesamowitej wytrwałości, pasji i zaangażowaniu powstała produkcja, która pokaże nam stworzenia tak niebywałe, że równie dobrze, mogłyby one przybyć tutaj z kosmosu.

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl