konfiguracja-telefonu-blog-glowne.jpg
Porady

Telewizja w Twoim smartfonie!

2 sierpnia 2023 4 minuty czytania

Technologia stała się nieodzownym elementem naszego życia, zapewniając mi.in. szerszy dostęp do rozrywki.

Technologia stała się nieodzownym elementem naszego życia, zapewniając mi.in. szerszy dostęp do rozrywki. Jednym z przykładów może być, obecnie już powszechna, telewizja w telefonie, która pozwala być na bieżąco z wydarzeniami ze świata czy na przykład premierami filmowymi. Dowiedz się, jak oglądać telewizję na smartfonie!

Spis treści: 

  1. Telewizja w telefonie
  2. Poznaj TV Go!
  3. Jak korzystać z telewizji online w TV Go?
  4. Telewizja na smartfonie dla wszystkich członków rodziny

Telewizja w telefonie

Aby móc oglądać telewizję na telefonie, najczęściej wystarczy po prostu pobrać odpowiednią aplikację. To zaledwie kilka prostych ruchów i już możesz cieszyć się dostępem do wielu filmów i seriali. Należy jednak dobrze się zastanowić, co właściwie jest nam potrzebne. Do podstawowych opcji należą telewizja płatna oraz bezpłatna.

W przypadku płatnej telewizji na telefonie konieczne będzie podpisanie stosownej umowy z dostawcą internetu. Dostawcy w swojej ofercie posiadają dostęp zarówno do licznych kanałów telewizyjnych, jak i na przykład do platformy streamingowej HBO MAX, z której można korzystać na wybranych urządzeniach, w tym również na smartfonie. Taka opcja jest niezwykle wygodna. Nie tylko będziesz mieć dostęp do ogromnej liczby tytułów, w tym do najnowszych hitów, często niedostępnych w telewizji naziemnej, lecz także będziesz oglądać je bez reklam, dodatkowo w doskonałej jakości. A przecież właśnie wygoda i przyjemność są kluczowe, by miło spędzić czas przed ekranem.

Druga opcja to bezpłatna telewizja w telefonie za darmo. Takie rozwiązanie teoretycznie powinno zadowolić osoby bardziej oszczędne, warto jednak pamiętać, że dostępność programów jest wtedy dość mocno ograniczona, a filmy i seriale przerywane reklamami. Część tego typu aplikacji, zapewniających telewizję w telefonie, oferuje również możliwość dopłaty za większą liczbę kanałów. Stawki mogą być bardzo różne, dlatego przed zdecydowaniem się na taką opcję warto zrobić research i dowiedzieć się, czy taka opcja jest dla nas opłacalna. Pamiętaj przy tym, że część dostępnych w Polsce platform oferuje jedynie telewizję zagraniczną.

Sprawdź ofertę na intenet z telewizją tutaj.

Poznaj TV Go!

TV Go pozwala cieszyć się dostępem do ponad 150 kanałów na urządzeniach mobilnych podczas przebywania w domu, a także telewizją internetową obejmującą ich nawet ponad 130, dostępną poza domem, w tym również na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Ich dokładna liczba zależy od wybranej subskrypcji telewizyjnej. Zamawiając nasz dekoder, możesz również uzyskać dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali z usługą VOD NA ŻĄDANIE. TV Go to także fantastyczna okazja dla osób, którym zdarza się wyjeżdżać w miejsca, w których często brakuje zasięgu. Dzięki niej możesz pobrać te wybrane treści VOD na swoje urządzenie, dzięki czemu możesz je obejrzeć nawet offline – z dala od miast czy na pokładzie samolotu.

Przegapienie odcinka ulubionego programu również nie będzie już problemem. Dzięki usłudze Replay TV możesz obejrzeć go nawet do 7 dni po emisji. Taki program będzie oznaczony ikonką Replay TV. Od teraz obejrzysz odcinek serialu, program publicystyczny czy mecz drużyny, której kibicujesz, zawsze wtedy, gdy masz ochotę, na przykład w podróży. A może potrzebujesz nieco więcej czasu niż 7 dni lub chcesz zawsze mieć dostęp do danego nagrania? Skorzystaj z wyjątkowej funkcji zdalnego nagrywania! Sprawdź program TV (telewizja oferuje jego przeglądanie na tydzień do przodu) i nagraj interesujący Cię tytuł czy wydarzenie. Teraz to takie proste!

Jak korzystać z telewizji online w TV Go?

Korzystanie z telewizji w telefonie jest niezwykle proste. Posiadając usługę TV Go, która jest elementem pakietu telewizyjnego, ewentualnie podpisaną umowę internetową z pakietami sportowymi (Polsat Sport Premium Go lub Eleven Sports Go) czy pakietem dla kinomaniaków FilmKlub, możesz zalogować się po ściągnięciu specjalnej aplikacji na Twojego smartfona. Aplikacja jest
dostępna na telefony z systemem Android (Google Play) oraz iOS (App Store). Po pobraniu musisz jedynie ją uruchomić, wybrać z listy krajów Polskę, podać swoją nazwę użytkownika wraz z hasłem z serwisu oraz kliknąć na napis „Zaloguj się”. Teraz możesz cieszyć się swoją telewizją w telefonie!

Telewizja na smartfonie dla wszystkich członków rodziny

Radością z telewizji w telefonie możesz dzielić się również z członkami swojej rodziny. Każdy znajdzie propozycje idealne dla siebie. Rozmaite kanały i bogata biblioteka, mieszcząca właściwie wszystkie gatunki, z pewnością zadowolą każdego kinomaniaka czy miłośnika seriali. Ktoś z Twojej rodziny jest prawdziwym wielbicielem kina? Koniecznie sprawdź ofertę kanałów premium dla kinomaniaków! Do wyboru masz m.in.:

  • MyPrime – zapewnia ponad 2000 tytułów seriali, filmów, bajek, programów rozrywkowych, w tym polskich i zagranicznych w modelu SVOD, którym będziesz cieszyć się bez reklam, a wszystko to w ramach miesięcznej opłaty abonamentowej; 
  • Filmklub – ten pakiet filmowy w modelu SVOD pozwoli Ci uzyskać dostęp do 90 filmów prosto ze srebrnego ekranu w dowolnym momencie, w dodatku bez reklam, również w ramach jednej, comiesięcznej opłaty;
  • HBO MAX – skorzystaj z pakietu uwielbianej na całym świecie platformy streamingowej. Znajdziesz tu najnowsze propozycje, w tym hity prosto z kin, najgłośniejsze seriale, produkcje zarówno rodzime, jak i zagraniczne, nagrania z największych koncertów oraz inne, wyjątkowe atrakcje. A wszystko to w całkowicie dowolnym momencie w ramach comiesięcznej opłaty abonamentowej.

Operator oferuje także inne, niezwykle atrakcyjne możliwości dla miłośników sportu. Już nigdy nie przegapisz meczu ulubionej drużyny dzięki pakietom Eleven i Polsat Sport Premium. Coś dla siebie znajdą tam między innymi miłośnicy Formula 1®, Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA, Bundesliga, La Liga czy Serie A TIM – wszystko w zależności od wybranego pakietu. Wymienione programy możesz oglądać na kilku urządzeniach jednocześnie, dzięki czemu każdy z członków rodziny może wybrać to, na co ma akurat ochotę. Pamiętaj jednak, aby zawsze sprawdzić, które z kanałów dostępne są również w ramach telewizji w telefonie również poza Twoim mieszkaniem.

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl