oferta abonamentowa dla dwojga 928x535.jpg
Porady

Oferta abonamentowa dla dwojga. Czy warto ją wybrać?

22 lipca 2021 4 minuty czytania

W duecie raźniej i… taniej. Oferta abonamentowa dla dwojga to realna oszczędność i duża wygoda: płacisz mniej, w dodatku robisz to jednym przelewem. 

W duecie raźniej i… taniej. Oferta abonamentowa dla dwojga to realna oszczędność i duża wygoda: płacisz mniej, w dodatku robisz to jednym przelewem. A z ukochaną osobą możesz rozmawiać bez końca, bo za darmo. 

Spis treści:

Związek z ukochaną osobą to miłość, poczucie bezpieczeństwa i wsparcie w trudnych chwilach. Może przynosić także bardziej przyziemne benefity, związane z realnymi oszczędnościami. Oferta abonamentowa dla dwojga pozwala zatrzymać w kieszeni nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie, co w skali roku staje się niebagatelną kwotą. 

Abonament – oferta 

Takie rzeczy tylko na walentynki? Niekoniecznie – pakiet dla pary można wykupić w dowolnym momencie i wciąż, mimo że bez walentynkowej promocji, będzie on bardziej opłacalny niż standardowe dwa oddzielne plany taryfowe. Przede wszystkim duet zyskuje zniżkę na samym abonamencie – przy jednoczesnym podpisaniu dwóch umów w ofercie DUET PLAY M płacicie tylko 90 zł miesięcznie (lub 100, jeśli nie zechcecie zrezygnować z faktur przysyłanych listem i nie wyrazicie zgody marketingowej). Oznacza to, że oszczędzacie po 10 zł miesięcznie na samym tylko abonamencie. 

Co dostajecie w jego ramach? Pakiet obejmuje dwie karty SIM, 20 GB internetu na każdej karcie oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. To jednak nie koniec oszczędności, o ile wybierzecie ofertę z telefonem. Zakup smartfona, zwłaszcza wysokiej klasy, to jednorazowo spory wydatek, dlatego znaczna część Polaków wybiera opcję płatności ratalnej. Można tego dokonać bezpośrednio w sklepie lub u operatora sieci komórkowej, co w przypadku DUET PLAY M jest znacznie bardziej opłacalne. Jeśli wybierzecie ofertę z telefonem, za drugie urządzenie zapłacicie tylko 10 zł miesięcznie, podczas gdy w sklepie ten sam zakup wiązałby się z wydatkiem co najmniej kilkudziesięciu złotych. W Play możecie wybrać następujące zestawy: Huawei P30 lite i Huawei Y6s, LG K50s i LG K40s oraz Motorola One Macro i Motorola E6 Plus. W przypadku każdego z nich łączny koszt nie przekroczy 150 zł. 

Para, a może… rodzina?

Jest Was więcej niż dwoje? Fantastycznie! Abonament dla dwojga w Play można łatwo rozszerzyć na większą ilość osób – w sumie w ramach pakietu grupowego możliwe jest połączenie nawet 10 numerów. Propozycja Play dla par obejmuje dwa numery, dla grup natomiast od trzech do dziesięciu, przy czym wszyscy w grupie mają taki sam abonament. Opłaty, zarówno przy pakiecie dla dwojga, jak i dla grupy, znajdują się, rzecz jasna, na jednym rachunku, dzięki czemu nie trzeba robić kilku przelewów. 

Rodzina może też oszczędzać, wybierając Play na Kartę – do stworzenia takiej grupy potrzeba od dwóch do ośmiu osób. Bliskich zaprasza jedna osoba za pomocą aplikacji Play24, każdy członek otrzymuje natomiast nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz internet bez limitu (15 GB przy pełnej prędkości). Za wszystko to płaci tylko 25 zł miesięcznie. 

Jak stworzyć taką grupę? Zaproś bliskich przez aplikację – wybrane osoby dostaną powiadomienie SMS-em i będą miały 24 godziny na zaakceptowanie zaproszenia. Gdy grupa się utworzy, osoba inicjująca aktywuje pakiet – dla każdego członka będzie on ważny 30 dni od momentu aktywacji. Ktoś chce zrezygnować? Żaden problem – skład grupy można dowolnie zmieniać, w każdej chwili ktoś może odejść bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a w jego miejsce wejść kolejna osoba. 

Rodzinę można tworzyć na wiele sposobów, niekoniecznie poprzez więzy krwi. By tworzyć Rodzinę w Play na Kartę, nie musicie być spokrewnieni – jedyny warunek to korzystanie z Play na Kartę. 

Jak zostać duetem w sieci?

Aby wykupić pakiet DUET PLAY M, będąc klientem Play, wystarczy zadzwonić na infolinię, napisać na czacie lub zostawić swój numer w formularzu na stronie operatora i czekać na kontakt ze strony biura obsługi. Z oferty mogą jednak skorzystać także nowi klienci, zarówno ci pragnący wykupić nowy numer, jak i ci, którzy chcą przenieść dotychczasowy numer z innej sieci. Oni mogą przejść tę samą drogę, choć dla wszystkich najbardziej opłacalne jest zawarcie (bądź przedłużenie) umowy przez internet. Dlaczego? Decydując się na taką formę zakupu, nie uiszczasz opłaty aktywacyjnej, która w pozostałych przypadkach wynosi 50 zł. 

Abonament w Play to także szereg innych benefitów wynikających z korzystania z usług tego operatora, m.in. możliwość zakupu najtańszego internetu stacjonarnego na polskim rynku (nawet 30 zł oszczędności) oraz bardzo opłacalnego pakietu telewizji i internetu – już za 30 zł miesięcznie. Możliwy jest też zakup telewizora LG o rozdzielczości 4K Ultra HD i 49-calowym wyświetlaczu LED, co więcej: przez pierwsze pół roku nie ponosi się opłat z tym związanych. Dopiero od 7. do 36. miesiąca płaci się 55 zł miesięcznie. 

Warto być w duecie? Jak najbardziej. Abonament dla dwojga daje duże możliwości zaoszczędzenia pieniędzy, które można przeznaczyć na inne przyjemności dla dwojga, choćby bilety do kina czy romantyczną kolację. A czas spędzony wspólnie to rzecz absolutnie bezcenna.

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl