naprawatelplay360928x535.jpg
Porady

Naprawa telefonu? Sprawdź Play360!

17 sierpnia 2021 4 minuty czytania

Play360 to popularna usługa dla użytkowników sieci Play, polegająca na bezpłatnej naprawie telefonu lub wyświetlacza. Warto z niej skorzystać, bo zyskujesz naprawdę sporo. Zwłaszcza że wraz z usługą otrzymasz dodatkowo dostęp do najlepszych aplikacji.

Spis treści:

Czym dokładnie wyróżnia się usługa Play360? Może warto skorzystać z rozszerzonej usługi o nazwie Play360 Max? Czym się różnią? Którą z nich warto wybrać? Odpowiadamy na wszystkie pytania!

Zalany, pęknięty ekran zmorą naszych czasów 

Zalany ekran, a nawet pęknięty ekran – komu nie zdarzyło się to ani razu? Wiele osób poszukuje informacji na temat tego, jak naprawić telefon na własną rękę. Niestety takie działania mogą przyczynić się do utraty gwarancji. Tymczasem jest lepszy sposób na to, by zadbać o swój telefon. Jedną z najciekawszych usług jest Play360. Zyskujesz przede wszystkim naprawę telefonu oraz dodatkowe korzyści. Wśród nich warto wymienić ochronę internetu czy dostęp do najlepszych aplikacji i serwisów. 

Naprawa telefonu nie taka straszna

Niestety takie rzeczy jak zalanie telefonu czy pęknięcie wyświetlacza zdarzają się dość często. Niekiedy nawet szkło ochronne nie wytrzyma, jeśli na przykład upuścimy telefon ze znaczniej wysokości. Wymiana ekranu w telefonie nie zawsze musi być dodatkowym wydatkiem sięgającym co najmniej kilkuset złotych. Dobrym zabezpieczeniem w tego typu przypadkach jest usługa Play360 (20 zł/msc.). Jej najważniejszy aspekt to przede wszystkim bezpłatna naprawa telefonu (roczny limit napraw 1 000 zł). Bez względu na to, czy uszkodzony został cały telefon, czy tylko wyświetlacz, możesz skorzystać z usługi naprawy telefonu. Do tego dochodzi naprawa wyświetlacza wraz z obudową, przyciskami, aparatem fotograficznym. Jednorazowo za 55 zł otrzymasz aparat zastępczy. Warto dodać, że usługa  jest objęta gwarancją, więc nie musisz nawet wychodzić z domu, by telefon trafił do serwisu.

Play360, a może Play360 Max?

Co w przypadku zalania lub zatopienia telefonu? Usługa Play360 nie obejmuje takiego wariantu. Na szczęście użytkownicy smartfonów mają do wyboru rozszerzony wariant. W 360Play Max (30 zł/msc.) nie tylko nie musisz się martwić z powodu zatopienia czy zalania smartfona. Dodatkowymi korzyściami są jeszcze zwiększona kwota napraw (do 2 400 zł), naprawa pozostałych części, jeśli uległy uszkodzeniu wraz z wyświetlaczem oraz brak opłaty za telefon zastępczy. Jak widać, różnica w cenie usług wynosi tylko 10 zł, dlatego warto zdecydować się na wariant Play360 Max. 

Co jeszcze zyskujesz?

Bez względu na to, czy wybierzesz usługę Play360, czy Play360 Max, wspomniane korzyści to nie wszystko. W każdej opcji (360/360 Max) dodatkowo otrzymasz:

  • ochronę internetu,

  • Nawigację Play,

  • Nickelodeon Play,

  • Legimi,

  • Lecton,

  • wyjątkową obsługę.

Jak działa ochrona internetu? W dzisiejszych czasach każdy wie, jak ważne jest nasze bezpieczeństwo w sieci. Wystarczy moment nieuwagi, a osoba nieupoważniona może zyskać dostęp do naszego urządzenia mobilnego. Żeby zabezpieczyć użytkowników smartfonów przed takimi niepożądanymi działaniami, Play do usług Play360 i Play360 Max dodaje ochronę internetu. Dzięki niej nie musisz się martwić o bezpieczeństwo twoich danych, bo zyskujesz najlepszą ochronę antywirusową na rynku.

Nawigacja Play to przydatna aplikacja pozwalająca zmienić telefon w profesjonalną nawigację GPS (by NaviExpert). Bez względu na to, czy poruszasz się pieszo, autem, czy środkami komunikacji miejskiej, dzięki niej zawsze dotrzesz do celu na czas. Apka pozwala oszczędzić czas, informując o korkach i natężeniu ruchu. Mapy są aktualizowane na bieżąco, dlatego zawsze dowiesz się o trwających właśnie remontach czy nowych inwestycjach. W Nawigacji Play otrzymujesz także ostrzeżenia CB tak, abyś podróżował bezpieczniej.

Nickelodeon Play to w skrócie cały świat Nickelodeon w jednej aplikacji na twoim smartfonie. Ulubiona pozycja nie tylko dla najmłodszych posiadaczy smartfonów oferuje większość programów w 24 godziny po premierze. Lista tytułów jest dodatkowo aktualizowana co miesiąc. W aplikacji znajdziesz ponad 200 odcinków ulubionych bajek i seriali, a to wszystko bez reklam.

Najmłodsi mogą także wybrać gry z ich ulubionymi postaciami. To świetna okazja, by poćwiczyć spostrzegawczość i logiczne myślenie. Na koniec każdego dnia Nickelodeon daje niespodziankę. Są to materiały specjalne, nieemitowane nigdzie indziej. Znajdziesz je codziennie pod przyciskiem „Nie dotykaj”.

Legimi to jedna z najpopularniejszych w Polsce aplikacji łączących miłośników czytania. Dzięki niej masz do wyboru ponad 6000 e-booków. Kiedy już pobierzesz ulubioną pozycję na swoje urządzenie, masz do niej dostęp nawet offline. Usługa dostępna jest dla abonentów i klientów biznesowych, a dostęp do swojej bazy wirtualnych książek masz aż na 4 urządzeniach.

Lecton ma także wiele do zaoferowania. Tutaj zyskujesz przede wszystkim dostęp do interesujących i wartościowych treści. Do wyboru masz ponad 150 cyklicznych audycji, prasy w formie audio, a nawet specjalnie dobrany zestaw audiobooków. Jednak to i tak nie koniec atrakcji. W aplikacji znajdziesz niemal 4 tysiące audiobooków czytanych przez znanych aktorów. Do tego dochodzą popularne podcasty krajowe i zagraniczne, a nawet lektury szkolne. Miłośnicy seriali mogą odsłuchać przygody swoich bohaterów w wersji audio, a nawet pomedytować. Aplikacja zawiera dużo nagrań relaksacyjnych i medytacyjnych. Co więcej, aplikacji możesz korzystać nawet na kilku urządzeniach mobilnych.

Na koniec warto dodać, że wybierając jedną z opcji usługi Play, otrzymasz również priorytetowe połączenie z konsultantem Play. Bez czekania, bez kolejek, bez nerwów.

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl