Najlepsze-ekranizacje-live-action-mang-i-anime-ktore-produkcje-warto-zobaczyc-Foto.jpeg
Rozrywka

Wyjątkowy koncert Rosalie. Tylko w TIDAL!

1 czerwca 2020 1 minuta czytania

W serwisie TIDAL dostępny jest specjalny koncert Rosalie. Artystka po raz pierwszy na żywo zaśpiewała piosenki ze swojego najnowszego albumu „IDeal”.

Rosalie. to artystka, która na swoim koncie ma m.in. wspólne nagrania z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi czy elektronicznym duetem Catz 'N Dogz. W marcu tego roku ukazał się jej najnowszy album „IDeal". Teraz jako pierwsi, to właśnie użytkownicy TIDAL mogą usłyszeć w aranżacjach na żywo utwory z ostatniego wydawnictwa Rosalie. Artystka zagrała takie piosenki jak Ideal, Chmury, Home, Moment, Chodź chodź chodź czy Nie Mów. Wykonane utwory są ukłonem w stronę fanów, ponieważ to właśnie oni pomogli jej wybrać numery, które możemy usłyszeć na żywo.

"Z live sesją wiąże się duża ekscytacja, ponieważ po raz pierwszy zagraliśmy materiał z mojej nowej płyty. Nie mogłam się doczekać tych wykonań. Do zespołu dołączył Tomek Sołtys na klawiszu, co dało nam sporo nowych możliwości, efekty słychać na nagraniu." - powiedziała o sesji artystka.

 Koncert można obejrzeć tutaj!

TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Dostępny w 54 krajach serwis streamingowy dysponuje katalogiem ponad 60 milionów utworów i 250 tysięcy wysokiej jakości wideo, a także oryginalnymi serialami, podcastami, tysiącami playlist skomponowanych przez ekspertów oraz możliwością odkrywania artystów za pośrednictwem TIDAL Rising. TIDAL oferuje dwa rodzaje subskrypcji - Premium oraz HiFi. W ramach TIDAL HiFi użytkownicy mają dostęp do utworów w najwyższej jakości dźwięku MQA (Master Quality Authenticated), a także nagrań w technologii Sony’s 360 Reality Audio.

Sprawdź jak wypróbować TIDAL za darmo w Play >>>

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl