Najlepsze-ekranizacje-live-action-mang-i-anime-ktore-produkcje-warto-zobaczyc-Foto.jpeg
Rozrywka

Welcome Mix dla nowych użytkowników TIDAL

20 kwietnia 2020 1 minuta czytania

Platforma muzyczno-rozrywkowa TIDAL wprowadziła spersonalizowaną usługę dla nowych użytkowników. Bezpośrednio po założeniu konta, zostaną oni poproszeni o wskazanie swoich ulubionych artystów z różnych gatunków muzycznych. Po zakończeniu konfiguracji na stronie głównej pojawią się rekomendacje, w tym Welcome Mix z muzyką wybranych twórców oraz inspiracje do nowych odkryć muzycznych.

Na stronie głównej znajdą się również popularne playlisty oraz sugestie nowych piosenek i albumów. Z czasem, w oparciu o specjalny algorytm na który wpływ mają nawyki i gusta muzyczne użytkowników, otrzymają m.in. tworzone specjalnie dla nich playlisty My Mix i My Video Mix.

Ze względu na fakt, że biblioteka TIDAL jest tak obszerna, wyelimonowano kluczowy problem nowych użytkowników poprzez natychmiastowe sugestie utworów, albumów, playlist oraz treści, które z pewnością pokochają.

Z myślą o swoich subskrybentach serwis TIDAL wprowadził szereg aktualizacji, które w oparciu o ich nawyki i gusta, zachęcają do odkrywania nowych muzycznych inspiracji. Po zakończeniu odtwarzania playlisty, użytkownicy usłyszą utwory, które mogą im się spodobać. Jeśli jednak tak się nie stanie, playlisty My Mix oraz Radio Artysty i Utworu dają opcję ich blokowania i wyciszania. Ponadto, obsługa aplikacji jest intuicyjna. Aby pominąć lub ponownie odtworzyć dany utwór wystarczy przesunięcie palca. Z kolei, aby zobaczyć wideo na pełnym ekranie, trzeba je jedynie rozciągnąć. 

Dodatkowo aplikacja jest kompatybilna m.in. z Apple TV, Amazon Echo, Samsung TV, Apple CarPlay czy Android Auto, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do stylu życia użytkowników, a korzystanie z niego jest wyjątkowo proste.

TIDAL oferuje swoim użytkownikom nieograniczony dostęp do biblioteki zawierającej ponad 60 milionów utworów oraz 250 tysięcy plików wideo, w której każdy znajdzie interesujące dla siebie treści. Osoby korzystające z serwisu mają dostęp do tysięcy starannie wyselekcjonowanych playlist tworzonych przez redaktorów muzycznych i samych artystów. Na platformie można obejrzeć nie tylko teledyski, lecz także filmy dokumentalne czy wywiady z artystami. Fani mają również dostęp do ekskluzywnych treści oraz podcastów.

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl