Najlepsze-ekranizacje-live-action-mang-i-anime-ktore-produkcje-warto-zobaczyc-Foto.jpeg
Rozrywka

Od nowa – miniserial HBO z Nicole Kidman i Hugh Grantem

19 listopada 2020 1 minuta czytania

Od nowa – miniserial HBO z Nicole Kidman i Hugh Grantem

Nowy miniserial produkcji HBO, twórcy „Wielkich kłamstewek” - Od nowa opowiada o Grace i Jonathanie Fraserach, którzy żyją tak, jak zawsze chcieli. Pewnej nocy wszystko się zmienia w obliczu gwałtownej śmierci i łańcucha zaskakujących wydarzeń. Grace, nagle pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny. Przerażona sytuacją, musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna.
Reżyserką serialu jest nagrodzona Oscarem, Emmy i Złotym Globem - Susanne Bier. Twórcą produkcji jest David E. Kelley (serial HBO Wielkie kłamstewka), który odpowiada za scenariusz serialu. W rolach głównych występują Nicole Kidman oraz Hugh Grant.

HBO GO gwarantuje dostęp do kanałów HBO, HBO 2, HBO 3 oraz bogatej biblioteki HBO GO, w której czeka ponad 800 filmowych hitów, 300 seriali i świat bajek dla najmłodszych.
Wypróbuj HBO w PLAY NOW przez 30 dni bezpłatnie, potem 20zł/mies. Z dostępu do pakietu możesz zrezygnować, kiedy chcesz.

Oglądaj ulubione filmy i seriale na playnow.pl oraz w aplikacji PLAY NOW dostępnej na urządzeniach mobilnych i w HBO GO.

Szczegóły znajdziesz tutaj.

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl