Najlepsze-ekranizacje-live-action-mang-i-anime-ktore-produkcje-warto-zobaczyc-Foto.jpeg
Rozrywka

Kolejny miesiąc należał w TIDAL do Quebonafide!

29 maja 2020 1 minuta czytania

Wielki sukces Quebonafide! W czołowej 10 najpopularniejszych piosenek w Polsce w ubiegłym miesiącu, aż 9 pochodzi z jego ostatniego albumu ROMANTIC PSYCHO.

Jedyną artystką, której poza raperem udało się uplasować w czołówce listy jest Sanah, której Szampan znalazł się na szczycie poprzedniego zestawienia.

Mimo, że polska muzyka zdecydowanie królowała w kwietniu, to na liście nie zabrakło też zagranicznych wykonawców.  Wśród nich największą popularnością cieszyła się Dua Lipa z takimi piosenkami jak Break My Heart, Don’t Start Now czy Physical pochodzącymi z jej ostatniego albumu Future Nostalgia.  

Zdecydowanie najchętniej słuchanym gatunkiem muzyki był hip-hop. Oprócz gigantycznej popularności Quebonafide, w zestawieniu możemy znaleźć też utwory Tymka, Maty czy Żabsona.

Zestawienie TOP POLSKA KWIECIEŃ 2020 dostępne jest tutaj.

Poniżej top 10 najpopularniejszych piosenek:

  1. Quebonafide - SZUBIENICA PESTYCYDY BROŃ
  2. Quebonafide feat. Taco Hemingway - TOKYO 2020
  3. Quebonafide feat. Daria Zawiałow – BUBBLETEA
  4. Quebonafide feat. Mata – ASPARTAM
  5. Quebonafide feat. Bedoes – NIEPŁACZĘ PO NOTRE DAME
  6. Quebonafide - PRZYTOBIE
  7. Quebonafide feat. Natalia Szroeder-TĘSKNIĘ ZA STARYM KANYE
  8. Quebonafide feat. Sokół, Czarny HIFI – GAZPROM
  9. Sanah - Szampan
  10. Quebonafide feat. Sentino - ŚWIAT TO MÓJ PLAC ZABAW

TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Dostępny w 54 krajach serwis streamingowy dysponuje katalogiem ponad 60 milionów utworów i 250 tysięcy wysokiej jakości wideo, a także oryginalnymi serialami, podcastami, tysiącami playlist skomponowanych przez ekspertów oraz możliwością odkrywania artystów za pośrednictwem TIDAL Rising. TIDAL oferuje dwa rodzaje subskrypcji - Premium oraz HiFi. W ramach TIDAL HiFi użytkownicy mają dostęp do utworów w najwyższej jakości dźwięku MQA (Master Quality Authenticated), a także nagrań w technologii Sony’s 360 Reality Audio.

Sprawdź jak wypróbować TIDAL za darmo w Play >>>

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl