kompaktowy_design.jpg
Porady

Kompaktowy design z czytnikiem linii papilarnych w ekranie

12 sierpnia 2020 1 minuta czytania

W tym artykule poznasz:

Potrójny aparat w Samsungu Galaxy A41

Samsung Galaxy A41 – dzięki potrójnemu aparatowi – oferuje wysoką jakość zdjęć. Główny ma wysoką rozdzielczość 48 Mpix, drugi ma 8 Mpix i oferuje superszeroki kąt 123˚, trzeci (5 Mpix) odpowiada za głębię ostrości. Nowością jest tu funkcja Live Focus umożliwiająca wybór rozmycia tła za fotografowaną osobą oraz wykrycie niepoprawnie zrobionych zdjęć. Kolejną wygodną opcją jest optymalizator scen. Za najwyższą jakość rozmów wideo odpowiada przedni aparat (25 Mpix).

Pamięć i szybkie ładowanie w Samsungu Galaxy A41

Pojemny akumulator 3500 mAh zapewnia długi czas pracy, a dzięki technologii Fast Charging 15 W naładujesz telefon znacznie szybciej niż dotychczas. Samsung Galaxy A41 to także więcej miejsca na ulubione zdjęcia i filmy. Pamięć RAM to 4 GB, a wszystkie potrzebne pliki zmieszczą się w urządzeniu dzięki pamięci 64 GB z możliwością rozszerzenia jej do 512 GB. Telefon oferuje funkcję Dual SIM, która pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM i karty pamięci, dzięki czemu nie musisz już używać osobnych telefonów do celów służbowych i prywatnych.

Ekran do zadań specjalnych w Samsungu Galaxy A41

Telefon wyposażono w ekran Infinity Display sAMOLED, mający proporcje ekranu do obudowy na poziomie przekraczającym 90%. Oferuje zaawansowaną opcję wielu okien oraz Always On Display. O wysoki poziom bezpieczeństwa zadba czytnik linii papilarnych umieszczony w ekranie.

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl