Najlepsze-ekranizacje-live-action-mang-i-anime-ktore-produkcje-warto-zobaczyc-Foto.jpeg
Porady

Alcatel 3X (2019) dla pasjonatów fotografii

16 kwietnia 2020 1 minuta czytania

Alcatel 3X (2019) zadowoli miłośników klasyki jest elegancki, pozbawiony udziwnień. Smartfon posiada aparaty z nieco większą rozdzielczością od swoich konkurentów w tym segmencie.

Aparaty 16 Mpix + 8 Mpix + 5 Mpix / 8 Mpix

Alcatel ma 16-megapikselowy aparat z bardzo dobrą w tej klasie jasnością (f/1.8), dzięki której w słabym oświetleniu matryca może przechwycić więcej światła, dając jaśniejsze, bogate w detale i kolory zdjęcia. Najmniejsza, 5-megapikselowa matryca dba o efekt rozmycia tła w zdjęciach portretowych, zaś „środkowa”, 8-megapikselowa współpracuje z obiektywem o bardzo szerokim polu widzenia, bo aż 117 stopni.

Ekran 6,52” HD+ IPS

Alcatel 3X (2019) ma duży wyświetlacz o rozdzielczości 720x1600 pikseli. Wydłużone proporcje ekranu (20:9) sprawiają, że świetnie ogląda się na nim filmy, a jego wąskie obramowanie sprawia, że smartfon jest poręczny. Warto podkreślić również eleganckie wykończenie tyłu obudowy.

Pamięć 4 GB RAM + 64 GB ROM

4 GB pamięci operacyjnej wraz z dobrą optymalizacją systemu zapewni płynną obsługę praktycznie dowolnych aplikacji. Smartfon oferuje również sporo miejsca w pamięci wewnętrznej – 55 GB pamięci dostępnej dla użytkownika. Pamięć można jeszcze powiększyć kartą microSD, ale niestety kosztem rezygnacji z wykorzystania trybu Dual SIM.

Bateria 4000 mAh

Alcatel ma solidny akumulator o pojemności 4000 mAh. Pozwala on utrzymać telefon z dala od zasilacza przez prawie dwa dni. Nie zapomniano także o możliwości szybkiego ładowania, dzięki czemu można swobodnie uzupełniać energię w ciągu dnia.  

Procesor MEDIATEK HELIO P23

Ośmiordzeniowy MediaTek Helio P23 z taktowaniem 2 GHz zapewnia dobrą wydajność przy jednoczesnym niskim zapotrzebowaniu na energię. Układ graficzny Mali-G71 MP2 poradzi sobie z większością spotykanych na rynku gier. Smartfonem bez problemu zapłacimy zbliżeniowo, ponieważ wyposażony jest w moduł NFC.

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl