na 6 miesięcy w prezencie

Usługi dla domu

Najtańsza oferta na rynku!
Internet z telewizją od 30 zł/mies.

Zostaw swój numer – zadzwonimy do Ciebie, żeby zaproponować najlepszą ofertę.

Dziękujemy za kontakt, wkrótce oddzwonimy

Twórz pakiety i płać mniej

Masz abonament w Play? Dobierz do niego internet z telewizją i płać nawet 30 zł mniej.
Nie masz jeszcze u nas abonamentu? Wybierz jeden z gotowych pakietów!

Dobierz jedną usługę

abonament
komórkowy

internet
lub telewizja

Dobierz drugą usługę

abonament
komórkowy

internet

telewizja

30 zł/mies. taniej
Najtańszy na rynku
 • Internet stacjonarny 150 Mb/s
 • Telewizja z dostępem do ponad 40 kanałów TV
  Netflix na 6 miesięcy w prezencie
30 zł/mies. taniej
Najlepszy na wakacje
 • Internet bezprzewodowy 200 GB
 • Telewizja z dostępem do ponad 40 kanałów TV
  Netflix na 6 miesięcy w prezencie
30 zł/mies. taniej
Idealny poza miastem
 • Internet NET BOX 400 GB
 • Telewizja z dostępem do ponad 40 kanałów TV
  Netflix na 6 miesięcy w prezencie
30 zł/mies. taniej
Najtańszy na rynku
 • Abonament SOLO M
 • Internet stacjonarny 150 Mb/s
 • Telewizja z dostępem do ponad 40 kanałów TV
  Netflix na 6 miesięcy w prezencie
30 zł/mies. taniej
Najlepszy na wakacje
 • Abonament SOLO M
 • Internet bezprzewodowy 200 GB
 • Telewizja z dostępem do ponad 40 kanałów TV
  Netflix na 6 miesięcy w prezencie
30 zł/mies. taniej
Idealny poza miastem
 • Abonament SOLO M
 • Internet NET BOX 400 GB
 • Telewizja z dostępem do ponad 40 kanałów TV
  Netflix na 6 miesięcy w prezencie

Nie chcesz abonamentu komórkowego w Play?

Wybierz pakiet telewizji z internetem już od 50 zł/mies.

Zamów

Dodaj telewizor
do pakietu

Telewizor LG 4K
6 miesięcy za darmo
 • Rozdzielczość 4K Ultra HD
 • 49-calowy wyświetlacz LED
 • Technologia HDR 10 Pro i HLG Pro
 • AirPlay 2 kompatybilny
  z urządzeniami Apple
Cena telewizora

przez 6 miesięcy 0

od 7 do 36 miesięca 55

Nie zainteresował Cię
żaden pakiet?
Stwórz własny!

Porozmawiaj z konsultantem i stwórz pakiet dopasowny do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za kontakt, wkrótce oddzwonimy

Porównanie cen internetu
stacjonarnego
wraz
z telewizją wśród
operatorów

Porównujemy ceny najniższych taryf
dostępnych w ofercie dla nowych klientów
(po rabatach za zgody marketingowe
i e-fakturę), które multiregionalni operatorzy
podali na swoich stronach internetowych.
Ceny z 1 czerwca 2021 r

Najtańszy internet
z telewizją

 •  

  internet
  telewizja
 • Najtańsza oferta

  PLAY

  do 150 Mb/s
  41 kanałów
  30,00 zł
 • NETIA

  do 300 Mb/s
  77 kanałów
  50,00 zł
 • VECTRA

  do 450 Mb/s
  39 kanałów
  59,99 zł
 • PLUS

  do 300 Mb/s
  56 kanałów
  60,00 zł
 • UPC

  do 300 Mb/s
  132 kanałów
  74,99 zł
 • T-MOBILE

  do 300 Mb/s
  110 kanałów
  84,00 zł
 • ORANGE

  do 300 Mb/s
  113 kanałów
  99,98 zł
 • PLUS

  Telewizja satelitarna (Pakiet S) z dekoderem HD (1 zł na start). 0 zł przez 1 miesiąc. Internet światłowodowy lub w technologi CU/PON/HFC/ETTH. Prędkości pobierania do 300 Mb/s. Umowa na 24 m-ce. Internet mobilny 5 GB/mies. w cenie. Promocyjna opłata aktywacyjna 49 zł. Pierwsze 3 m-ce za darmo (Internet). Ceny za abonament uwzględniają rabat 10 zł za e-fakturę oraz rabaty dostępne przy zachowaniu warunków programu smartDOM. Umowa na 24 miesiące.

 • ORANGE

  Telewizja Pakiet Optymalny z dostępem do 113 kanałów, w tym 70 w jakości HD. W cenie telefon stacjonarny (rozmowy bez limitu). Internet światłowodowy lub w technologii CU/PON/HFC/ETTH. Prędkości pobierania do 300 Mb/s Rabaty dostępne z umową na 24 mies. Aktywacja 49,99 zł (jednorazowo, dla nowych Klientów). Orange Światłowód dostępny w budynkach o typie zabudowy jednorodzinnej za dopłatą 20 zł/mies. Rabat 10 zł/mies. dla Klientów przedłużających umowę. Pierwsze 2 miesiące za 0 zł dla nowych Klientów. Ceny zawierają rabaty za e-fakturę i zgody marketingowe (po 5 zł/mies.).

 • T-MOBILE

  Telewizja 110 kanałów TV w ramach IPLA z dekoderem MagentaRozrywka Box. Internet w technologii światłowodowej. Prędkości pobierania do 300 Mb/s. Opłata aktywacyjna 0 zł. Promocja 6 mies. za 0 zł dla internetu. Ceny zawierają rabaty za zgody marketingowe (5zł) i fakturę elektroniczną (5zł). Umowa na 24 miesiące. Oferta dla nowych i obecnych klientów.

 • NETIA

  Telewizja z pakietem S (77 kanałów / 41 HD), dekoder EVOBOX w cenie. Prędkości pobierania do 300 Mb/s. Technologia CU/PON/HFC/ETTH. Opłata aktywacyjna 59 zł za Internet oraz 1 zł za Telewizję. Ceny zawierają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe oraz 5 zł/mies. za e-fakturę.

 • UPC

  Telewizja z Dekoderem Horizon oraz TV internetową UPC TV Go. Technologia światłowodowa. Prędkości pobierania do 300 Mb/s. Koszt instalacji 1 zł. Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na: rachunek elektroniczny 5,01 zł/mies., komunikację marketingową 5,01 zł/mies. Oferta dla nowych Klientów. Oferta dostępna w sieci UPC. Oferta ograniczona terytorialnie. Okres zobowiązania: 24 miesiące.

 • VECTRA

  Telewizja z dekoderem Smart 4K. Internet w technologii HFC. Prędkości pobierania do 450 Mb/s. Opłata instalacyjna 1 zł. Ceny uwzględniają rabaty -5 zł za zgody marketingowe oraz -5 zł za e-fakturę. Oferta dla nowych klientów. Cena łączna za usługi od 25 miesiąca 69,99 zł m-c.

 • PLAY

  Telewizja z dekoderem PLAY NOW TV BOX. Internet w technologii HFC . Prędkości pobierania do 150 Mb/s. Opłata instalacyjna 50 zł. Ceny dla klientów Play. Ceny uwzględniają rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie. Podana liczba kanałów obejmuje programy gwarantowane i takie, które nie są elementem umowy i mogą zostać wycofane w trakcie jej trwania.

Dostawcy usług oferują wiele innych opcji, których to porównanie nie obejmuje (również oferty dostępne wyłącznie w określonych lokalizacjach).

Dodatkowe informacje

Nie. PLAY NOW TV może być Twoją pierwszą lub jedyną usługą w Play.

Tak, aby otrzymać Netflix na 6 miesięcy w prezencie musisz kupic PLAY NOW TV za 10zł/mies w pakiecie z dowolnym internetem stacjonarnym lub bezprzewodowym (nie niższym niż 35zł/mies.)

Do korzystania z PLAY NOW TV potrzebujesz:

 • a) dostępu do internetu (rekomendowane minimalne łącze 2 Mb/s dla jakości SD lub 5 Mb/s - dla jakości FHD),
 • b) telewizora z gniazdem HDMI
 • c) konta Google (w domenie gmail.com)

Nie. Usługa PLAY NOW TV działa na dowolnym łączu internetowym - także od dostawców innych niż Play.

Wymagana minimalna przepustowość łącza do korzystania z usługi w jakości SD wynosi 2 Mb/s, a dla jakości FHD - 5 Mb/s

Tak. Do korzystania z PLAY NOW TV potrzebujesz aktywnego numeru telefonu w dowolnej polskiej sieci komórkowej. To będzie Twój numer do zarządzania usługą TV, który umożliwi Ci potwierdzanie transakcji na TV BOX-ie np. zakupu filmów w Wypożyczalni lub włączania pakietów dodatkowych.

Brak zobowiązań oznacza, że jeśli PLAY NOW TV nie spełni Twoich oczekiwań, możesz zwrócić TV BOX w ciągu 14 dni bez ponoszenia żadnych opłat w ramach oferty „Sprawdź i Kup". Jeśli zdecydujesz się odstąpić od umowy w ramach tej oferty, możesz to zrobić wyłącznie w tym samym Salonie, w którym podpisana została umowa. Aktywacja promocji Netflix oznacza zgodę na brak możliwości skorzystania z oferty Sprawdź i kup i odstąpienia od Umowy (nie wyłącza to ustawowego prawa konsumenta do odstąpienia od umowy zawartej na odległość). W przypadku wykorzsytania promocji Netflix na 6 lub 12 miesięcy od Play i odstąpienia umowy w ciągu 14 dni, obciązymy klienta Klienta kwotą 258zł lub 516zł.

Nie. Z urządzenia TV BOX korzystasz w modelu użyczenia. To znaczy, że urządzenie należy do Play i nie możesz go wykupić. Za użyczenie TV BOX-a nie pobieramy od Ciebie opłat. Zaletą takiej umowy jest to, że w razie jakichkolwiek problemów z TV BOX-em, możesz go wymienić na inny egzemplarz w ramach obowiązującej umowy. Kiedy umowa się skończy, oddajesz TV BOX.

W usłudze PLAY NOW TV możesz oglądać kanały telewizyjne i materiały na żądanie z pakietu PLAY NOW TV BOX. Jeśli podłączysz Tv BOX do anteny telewizyjnej lub do sieci kablowej możliwe będzie również oglądanie popularnych kanałów telewizji naziemnej (np. Polsat, TVN, TVP1. W ramach usługi możesz też włączać i wyłączać dodatkowe pakiety i serwisy wideo oraz wypożyczać filmy VOD. TV BOX działa w systemie operacyjnym Android TV, więc możesz pobierać aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Aplikacje pobrane ze sklepu np. Ipla, Player, TVP VOD dają dostęp do innych treści, w tym także bogatej oferty materiałów bezpłatnych.

Usługa PLAY NOW TV i urządzenie TV BOX umożliwią Ci korzystanie z różnych funkcji, m.in.: wyszukiwania głosowego, nagrywania, odtwarzania programów do 7 dni po emisji i uruchamiania od początku nadawanych właśnie programów telewizyjnych. Dzięki wygodnemu pilotowi szybko uruchomisz także popularne serwisy i kolekcje wideo: Netflix, YouTube i HBO GO.

Na TV BOX możesz korzystać ze sklepu Google Play i pobierać dostępne tam aplikacje Android TV. Z aplikacji korzystasz zgodnie z regulaminami dostawców tych aplikacji. Korzystanie z aplikacji może być związane z dodatkowymi opłatami. Play nie ma wpływu na dostępność tych aplikacji w sklepie, ani na ich działanie.

Sprzęt należy zwrócić w ciągu 30 dni od zakończenia Umowy.Pamiętaj: musisz zwrócić cały zestaw, który otrzymasz przy podpisywaniu umowy (TV BOX, pilot, zasilacz i kable). Urządzenie nie może być również uszkodzone - może mieć wyłącznie ślady standardowego używania - bez pęknieć, zalań itd.

Jeśli chcesz zwrócić urządzenie w ramach oferty „Sprawdź i kup" (w ciągu pierwszych 14 dni) przynieś je do tego samego Salonu Play, w którym podpisałeś umowę na korzystanie z PLAY NOW TV.

Promocja Netflix w Play oznacza, że Twoje konto w Serwisie Netflix zostanie zasilone kwotą 258 zł lub 516 zł. Według cennika Serwisu Netflix na dzień 22 kwietnia 2021 roku odpowiada to 6 miesiącom lub 12 miesiącom korzystania z Planu Standardowego (HD) Netflix. Plan ten umożliwia oglądanie materiałów w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie. Klient może wybrać inny plan Netflix, co skróci lub wydłuży okres promocyjnego korzystania z Netflix. Oferta nie podlega zwrotowi ani zwrotowi za gotówkę i nie można jej wymienić na subskrypcje upominków Netflix.

Z promocji Play - Netflix na 12 miesięcy w prezencie może skorzystać każda osoba, która w okresie od 22 kwietnia - 30 czerwca 2021 zawarła umowę PLAY NOW TV BOX za 35zł/mies. Z promocji Netflix na 6 miesięcy od Play może skorzystać klient, który w okresie od 22 kwietnia - 30 czerwca 2021 zawarł umowę PLAY NOW TV BOX za 10zł/mies z dowolnym internetem stacjonarnym lub bezprzewodowym (promocja nie obejmuje pakietów niższych niż 35zł/mies.)

Aktywacja odbywa się poprzez włączenie usługi Netflix na swoim TV BOX. Żeby aktywować promocję wykonaj następujące kroki:

 • 1.Wejdź do sekcji Netflix na swoim TV BOX 2. Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie - na ekranie pojawi się banner z informacją o przypisanej do Twojego konta promocji Netflix na 6 lub 12 miesięcy w prezencie.
 • 3. Gotowe! Ciesz sie dostępem do filmów i seriali Netflix.

Promocję należy włączyć do 31 lipca 2021. Po tej dacie skorzystanie z promocji nie będzie możliwe.

Po zakończeniu promocji opłaty za korzystanie z Netflix będą zależały od wybranego przez Ciebie planu subskrypcyjnego Netflix, np. dla Planu Standardowego (HD) opłata miesięczna wynosi 43 zł za miesiąc. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji w Netflix lub wyłączyć usługę Netflix - płacę z Play.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Netflix i rejestrowałeś się do serwisu aktywując promocję, to opłata za korzystanie z Netflix po promocji zostanie doliczona do Twojego rachunku w Play. Jeśli korzystałeś już wcześniej w Netflix z innej metody płatności, to po zakończeniu okresu promocyjnego zostanie ona automatycznie przywrócona.

Regulamin Netflix dostępny jest pod adresem www.netflix.com/termofuse

Tak. Korzystanie z Netflix pomniejsza pakiet danych. Może jednak korzystać z trybu offline i pobierać materiały do oglądania przez Wi-Fi, żeby obejrzeć je później. Możesz również aktywować usługę Wideo Non Stop, dzięki której korzystanie z Netflix i innych serwisów objętych usługą nie będzie zużywało danych z Twojego pakietu. Informacje o usłusze Wideo Non Stop znajdziej na play.pl/uslugi/wideo-non-stop.

Możesz wyłączyć usługę w Play24, klienci PLAY NOW TV BOX na TV BOX, w Salonie Play lub kontaktując się z Obsługą Klienta Play. Pamiętaj, że jeśli wyłączysz usługę, a nadal chcesz zachować dostęp do Netflix, konieczna jest zmiana metody płatności za korzystanie z Netflix w Twoim koncie w serwisie Netflix. Jeśli na swoim koncie masz dostępne środki promocyjne, mozesz kontynuować korzsytanie z serwisu, dopóki aż do wyczerpania salda.

Jeśli wyłączysz usługę Netflix - płacę z Play możesz stracić dostęp do Netflix, ponieważ przestaną być uiszczane za niego opłaty. Żeby dalej korzystać z serwisu musisz zmienić metodę płatności w swoim koncie w Netflix.

Możesz wyłączyć usługę w Play24, klienci PLAY NOW TV BOX na TV BOX, w Salonie Play lub kontaktując się z Obsługą Klienta Play. Pamiętaj, że jeśli wyłączysz usługę, a nadal chcesz zachować dostęp do Netflix, konieczna jest zmiana metody płatności za korzystanie z Netflix w Twoim koncie w serwisie Netflix. Jeśli na swoim koncie masz dostępne środki promocyjne, mozesz kontynuować korzsytanie z serwisu, aż do wyczerpania salda.

Z Netflix możesz korzystac w dowolnym miejscu i o kazdej porze, na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu takim jak telewizor smart, komputer, dekoder, konsole do gier, smartfon i tablet. Aby uzyskać pełną listę, odwiedź devices.netflix.com.