Nowości HBO GO na 2022 – jakie filmy i seriale przed nami?

W HBO GO możemy obejrzeć starannie wyselekcjonowane tytuły oraz wielkobudżetowe produkcje własne HBO. Sprawdź, co pojawi się na platformie w 2022 roku i oglądaj HBO GO w Play Now.

Początek nowego roku to przede wszystkim zapowiedź kolejnych sezonów popularnych seriali. Kontynuacji nie brakuje również wśród filmów, których bardzo szeroki wachlarz dostępny jest na HBO GO w Play Now. Co zatem będziemy mogli zobaczyć już w styczniu?

Spis treści:

 

  • Serialowe nowości oraz kontynuacje
  • Filmowe nowości HBO GO, których nie można przegapić!
  • Co pojawi się na HBO w 2022 roku?

2. sezon „Euforii” i „Prawych Gemstonów”

Najgłośniejszą serialową premierą początku 2022 roku na HBO GO z pewnością jest powrót „Euforii”. Nagrodzony trzema statuetkami Emmy serial o mrocznej stronie życia amerykańskich nastolatków ponownie zabierze nas w świat narkotyków, rodzinnych konfliktów, a także intensywnego okresu dorastania. Z pewnością spora część fanów „Euforii” nie może doczekać się perypetii Rou, w którą wciela się fantastyczna Zendaya, laureatka Emmy 2020 w kategorii Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym. Co więcej, nowy sezon przynosi też kolejne zagadki, a nawet wątek kryminalny, dlatego bez wątpienia „Euforię” można zaliczyć do najbardziej wyczekiwanych premier początku roku.

Nieco mniejszy rozgłos zyskał 1. sezon serialu „Prawi Gemstonowie” Danny’ego McBride’a, który pojawił się w HBO w 2019 roku. Niemniej ci, którzy obejrzeli perypetie słynnego telekaznodziei, nie byli zawiedzeni. Uwagę przykuwają zwłaszcza główne role męskie, czyli sam Danny McBride, niezawodny John Goodman oraz Adam Devine. W nowym sezonie Gemstonowie szukają kolejnych możliwości do spieniężenia swojej działalności, ale muszą też zmierzyć się z konkurencją oraz mediami, które próbują znaleźć rysy na rodzinnym wizerunku. Pierwsze odcinki drugiego sezonu są już dostępne na HBO GO.

Serialowe nowości oraz kontynuacje

Jeśli szukacie serialowych nowości na HBO, na pierwszy plan wysuwa się „Skandal w brytyjskim stylu”. Opowiada o głośnej i okrytej złą sławą sprawie rozwodowej oraz skandalu obyczajowym z 1963 roku, które dotyczyły księcia i księżnej Argyll: Iana oraz Margaret Campbell. W rolach głównych Paul Bettany oraz fantastyczna Claire Foy, dla której będzie do kolejne (po roli królowej Elżbiety II w „The Crown”) wcielenie w członkinię królewskiej rodziny.

Nowy rok oznacza również premierowe odcinki seriali, których akcja jest już rozpędzona. Mowa chociażby o 6. serii popularnego „Billions” z Paulem Giamattim i Damianem Lewisem. W styczniu i lutym możemy obejrzeć również najnowsze odcinki „I tak po prostu…”, czyli długo zapowiadanej kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”, który zadebiutował na platformie w grudniu 2021.

Ponadto w HBO GO ukażą się nowe odcinki takich seriali, jak:

  • „Pazury” (4. sezon),
  • „Pohamuj entuzjazm” (11. sezon),
  • „Młody Sheldon” (5. sezon).

Filmowe nowości HBO GO, których nie można przegapić!

HBO GO jak zwykle serwuje sporą dawkę klasowych filmów dostępnych na platformie. Są to zarówno nowe, jak i dobrze znane produkcje. Z myślą o kinowej premierze najnowszego filmu w uniwersum Matriksa, abonenci HBO GO w Play Now będą mogli przypomnieć sobie dotychczasowe filmy Wachowskich.

Wśród nowości od 1. stycznia na HBO GO dostępna jest kontynuacja hitowego horroru „Ciche miejsce” w reżyserii Johna Krasinskiego. W „Cichym miejscu 2” ponownie możemy drżeć o życie rodziny, walczącej o przetrwanie w świecie zdominowanym przez śmiercionośne potwory. Pierwszy film zebrał znakomite recenzje, a główne role Johna Krasinskiego i Emily Blunt (prywatnie również małżeństwa) podbiły serca miłośników filmów sci-fi z dreszczykiem.

Od 16. stycznia na HBO możemy zobaczyć również trzymający w napięciu dramat biograficzny „Judasz i Czarny Mesjasz”, poświęcony przewodniczącemu Partii Czarnych Panter w Illinois, Fredowi Hamptonowi. Do struktur organizacji udaje się przeniknąć informatorowi FBI, którego zadaniem jest zdobycie informacji o charyzmatycznym liderze partii. W rolach głównych Daniel Kaluuya oraz Lakeith Stanfield.

Jeśli kochacie filmy z Liamem Neesonem, który ratuje wszystkich i wszystko, HBO GO Was nie zawiedzie. „Lodowy szlak” to thriller autorstwa Jonathana Hensleigh’a, którego fabuła toczy się wokół katastrofy górników, pracujących w trudno dostępnym miejscu. Sprzęt do ratowania uwięzionych ludzi może dostarczyć tylko doświadczona ekipa kierowców, dla których jazda po lodzie do chleb powszedni. Liderem zespołu ratunkowego jest Mike (w tej roli Neeson), którego przeciwnikiem tym razem będzie wszechobecny lód.

Co pojawi się na HBO w 2022 roku?

To nie koniec zapowiedzi na 2022 rok. W materiałach promujących HBO można znaleźć jeszcze wiele innych interesujących zapowiedzi. Do najbardziej wyczekiwanych tytułów trzeba zaliczyć „Ród smoka”, czyli prequel „Gry o Tron” (oczywiście na podstawie prozy George’a R. R. Martina). 4. sezonu doczeka się stworzony z ogromnym rozmachem serial sci-fi „Westworld”. Kontynuowane będą też takie produkcje, jak: „Barry”, „Stewardesa” czy „Mroczne materie”.

Lista tytułów, które zagoszczą na HBO GO w 2022 roku, jest jeszcze dłuższa, dlatego warto jak najszybciej zacząć oglądać hitowe produkcje, by niczego, co najlepsze, nie przegapić! Zamów HBO GO w Play Now i ciesz się dostępem do wyjątkowej filmowej biblioteki.

Udostępnij:

Rekomendowane