10 najlepszych polskich seriali dostępnych na Player.pl.jpg
Rozrywka

10 najlepszych polskich seriali dostępnych na Player.pl

19 stycznia 2024 4 minuty czytania

Oto najciekawsze propozycje serialowe dostępne na platformie Player.pl!

Co oglądać na Player.pl? Wyśmienite seriale polskiej produkcji, których tam nie brakuje. Każdy znajdzie coś dla siebie – od kryminału po komedię. 

Spis treści:

  1. Polskie seriale Player Original
  2. Polskie seriale do obejrzenia na Player.pl

Polskie seriale Player Original

Player.pl, jak wiele innych platform streamingowych, poza dostarczeniem widzom dobrze znanych produkcji zajmuje się także tworzeniem autorskich seriali. Wśród nich można znaleźć historie kryminalne, romanse czy komedie, przy których można miło spędzić czas z najbliższymi.

Sprawdź także: Polskie seriale w HBO Max – co warto obejrzeć?

Kontrola

Jaki dobry serial na Player obejrzeć? Kontrolę. W 4 sezonach serii Nataszy Parzymies widzowie mają szansę oglądać poruszającą historię dwóch kobiet. Między Natalią i Majką dochodzi do spotkania w trakcie kontroli lotniczej. Dziewczyny znały się wcześniej – w przeszłości były razem. Widzowie towarzyszą im w budowaniu nowej relacji – przyjacielskiej i miłosnej. Ich życia są jednak w zupełnie innym miejscu niż wtedy, gdy spotykały się za pierwszym razem. Jak poradzą sobie z nowymi wyzwaniami?

Serial szybko zdobył serca szerokiej publiczności, a także szereg nagród, m.in. „Best Student Film” w trakcie Big Apple Film Festival. Sama pomysłodawczyni została nagrodzona przez magazyn Variety, zajmując miejsce w zestawieniu Variety Young Hollywood Up Next Impact List w 2022 roku.

Skazana

Serial Skazana na Player skupia się wokół historii sędziny, która może się pochwalić wieloma zawodowymi sukcesami. Niespodziewanie sama zostaje oskarżona i skazana za zabójstwo. W więzieniu spotyka się z kobietami, które sama wcześniej wysłała w to miejsce. Stara się przetrwać i za wszelką cenę znaleźć sposób, aby udowodnić swoja niewinność.

Chyłka

Jaki serial na Player wybrać? Interesujący będzie ten na podstawie powieści Remigiusza Mroza. Chyłka rozpoczyna się od sprawy zaginięcia 3-letniej dziewczynki, którą decyduje się rozwiązać zdolna prawniczka. Serial doczekał się 5 sezonów, a w ostatnim z nich bohaterka zmierzy się ze sprawą sprzed lat. Mężczyzna odsiadujący wyrok za zabójstwo 4 dzieci jest niewinny. Mecenas Chyłka musi znaleźć sposób, aby wznowić śledztwo i wskazać dowody, które potwierdzą pomyłkę sądu.

Nieobecni

1 sezon polskiego serialu kryminalnego na Player przedstawia historię, która rozpoczyna się dość niewinnie. Mila Gajda wraca do domu na święta Bożego Narodzenia. Po przejściu przez próg pojawia się zaskoczenie – jej najbliżsi nie czekają na nią, a dom sprawia wrażenie, jakby został opuszczony w trakcie wigilijnych przygotowań. Nikt nie wie , co stało się z rodzicami i bratem Mili, a sprawa trafia do podkomisarza Zachary.

W kolejnym sezonie Zachara staje przed sprawą zaginięcia 17-letniej dziewczyny. Od zgłoszenia minęło 15 lat. Dotychczas śledztwo nie przyniosło skutków, ale w końcu pojawiają się ślady, które mogą pozwolić na odnalezienie kobiety.

Lipowo

Do małej miejscowości na Kujawach trafia zmęczona stolicą pisarka, poszukując inspiracji i spokoju. Na miejscu znajduje jednak coś zupełnie innego – szybko zauważa panującą w Lipowie grę pozorów, w której nauczyli się żyć wszyscy mieszkańcy. Kobieta chce odkryć skrywane tajemnice, jednak będzie to wymagać złamania zmowy milczenia przez miejscowych i wyjawienia sekretów, które przez lata skrywano. Dobry serial kryminalny na Player, który wciąga od pierwszego odcinka!

Sprawdź także: Najlepsze seriale kryminalne na Prime Video – dlaczego warto wykupić abonament?

Misja

Internetowi twórcy G.F. Darwin wraz z platformą Player stworzyli serial, w którym przybliżają życie na stacji kosmicznej. Paradoksalnie niewiele różni się ono do tego toczącego się na Ziemi – przedstawione perypetie bohaterów potrafią rozbawić do łez.

Polskie seriale do obejrzenia na Player.pl

Jaki dobry serial kryminalny obejrzeć na Player.pl? Wśród tytułów nietrudno o cenione produkcje platformy, ale jeśli to mało, dostępne są także popularne i znane serie, które zdobyły rzesze widzów w Polsce. Ponadto klienci Play mogą uzyskać dostęp do platformy w ramach abonamentu w dwóch pakietach – z reklamami lub bez.

Camera Cafe. Nowe parzenie

Dobrze znany sitcom kręcony z perspektywy automatu do kawy został odświeżony i ponownie bawi widzów krótkimi anegdotami, które można usłyszeć, gdy stanie się w kolejce po kawę z automatu.

Bohaterowie może i nie są pracownikami miesiąca, niemniej, mimo różnych charakterów, świetnie się dogadują i rozumieją. To fundament ich znajomości, którą widz może obserwować w trakcie spotkań na kawie przy automacie. Ten serial na Player sprawia, że z uśmiechem można pomyśleć o kolejnym dniu w pracy i tym, jak wygląda życie w biurze.

The Office PL

Serial w amerykańskiej odsłonie zyskał miano kultowego. Tym razem bohaterów przeniesiono do polskich realiów. Widzowie mają szansę przyglądać się, jak wygląda praca w biurze Kropliczanki. Serial nawiązuje do wielu aktualności z polskiego podwórka i w pewien sposób świetnie pokazuje, jacy są Polacy. W trakcie oglądania nie zabraknie momentów, aby pośmiać się z samych siebie.

Odwróceni. Ojcowie i córki

Serial jest nawiązaniem do wcześniejszego serialu Odwróceni. Sikora i Blacha od lat prowadzą sielankowe życie, które zostaje zakłócone przez sprawę brutalnych morderstw. Zajmuje się nią córka jednego z policjantów. Z obawy o życie dzieci mężczyźni decydują się ponownie połączyć siły, aby rozwiązać sprawę.

Kruk

Serial kryminalny rozpoczyna się w momencie, gdy na Podlasiu zostaje porwany 11-letni chłopiec. Sprawa trafia do inspektora Kruka, który ma ją dokładnie zbadać. Dotychczas pracował w łódzkim oddziale kryminalnym, jednak zostaje oddelegowany w rodzinne strony, do Białegostoku. Poza sprawą zaginionego chłopca, powrót będzie momentem, aby zmierzyć się ze swoją przeszłością.

Play Expert poleca

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na play.pl