Powrót Publico24
Publico24

Kiosk z czasopismami i prenumeratami od teraz w Play

Oferty subskrypcyjne to już nie tylko filmy, seriale, gry video, audiobooki, ale od teraz także najpopularniejsze wydania prasy. Od niedawna z usługą „Zapłać w PLAY” możesz korzystać z Publico24 Newsstand – wirtualnego kiosku, który pozwala czytać prasę bez konieczności płacenia za każde wydanie. Jako pierwszy nie tylko daje nam możliwość kupowania pojedynczych magazynów, ale także czytania prasy w modelu znanym z Netflixa, gdzie za jedną stałą miesięczną opłatą mamy nielimitowany dostęp do całego portfolio czasopism. Dodatkowo teraz od PLAY otrzymasz 14 dni darmowego korzystania z usługi. W tym artykule poznasz:

 

 1. Co to jest Publico24 Newsstand?
 2. Jak skorzystać z Publico24 Newsstand?
 3. Polecane
 4. Sport i hobby
 5. Podróże
 6. Motoryzacja
 7. Wydarzenia i opinie
 8. Lifestyle
 9. Dom i wnętrza
 10. Technologie
 11. Biznes
 12. Edukacja
 13. Prasa lokalna
 14. Dlaczego warto skorzystać z Publico24 Newsstand?
Wprost

Co to jest Publico24 Newsstand?

Publico24 Newsstand oferuje szeroki dostęp do gazet i czasopism za pośrednictwem smartfonów, tabletów oraz komputerów czy laptopów. Obecnie dostępne jest ponad 130 tytułów. Bez względu na to, z jakiego sprzętu korzystasz na co dzień, masz do wyboru skorzystanie z wirtualnego kiosku w postaci strony www albo aplikacji. W przypadku tej ostatniej pobierasz ją z Google Play Albo Apple Store. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość przetestowania usługi przez 14 dni za darmo. Potem możesz zrezygnować z subskrypcji albo odnawiać ją tak samo jak Netflixa. Opłata miesięczna po darmowym okresie próbnym wynosi 19,99 zł.

Jak skorzystać z Publico24 Newsstand?

Żeby skorzystać z możliwości Publico24 Newsstand, wystarczy wejść na stronę aplikacji dostępną tutaj, założyć konto i wybrać „Zapłać z PLAY” jako metodę płatności. Do aktywacji potrzebujesz tylko numeru telefonu oraz potwierdzenia kodem PIN wysłanym w SMS-ie. Usługę można wyłączać i włączać na nowo w każdym momencie. Zaletą Publico24 Newsstand jest to, że jednocześnie można korzystać z niej na trzech różnych urządzeniach. Oznacza to brak dodatkowych kosztów związanych z odpaleniem kolejnego tytułu przykładowo przez członka naszej rodziny.

Polecane

Okres pandemii zmienił wiele naszych nawyków. Sprawił, że zostaliśmy w domach, odizolowaliśmy się dla własnego bezpieczeństwa oraz innych. Jednak także pokazał nam, że nie musimy ze wszystkiego rezygnować, bo są rzeczy, które do tej pory kupowaliśmy w sklepie lub kiosku, a teraz możemy cieszyć się nimi online. Tak jest z prasą. Rozwój urządzeń i technologii sprawił, że coraz wygodniej czyta się je nam na naszych smartfonach, tabletach lub komputerach. Podobnie jakNetflix, Publico24 Newsstand rekomenduje półkę „Polecane”, na dobry początek przygody z aplikacją/serwisem. Znajdziesz w niej najpopularniejsze wydania internetowe tygodników i miesięczników z różnych najchętniej odwiedzanych przez czytelników kategorii jak sport, podróże, technologie czy biznes.

Sport i hobby

Kolejną ważna kategorią jest „Sport”. Reprezentują ją miedzy innymi „Men’s Health”, „Women’s Health”, „Runners” lub „Divers24”. Część z nich to znane miesięczniki skierowane do osób aktywnych, jednak takie tytuły jak „Divers24” są skierowane do pasjonatów nurkowania. Opisują najwspanialsze miejsca do uprawiania divingu głębinowego lub jaskiniowego oraz newsy ze świata technik i sprzętu do tego sportu.

Men Health

Podróże

Jeżeli naszą pasją są podróże, możemy wybrać „National Geographic Traveler” lub najstarszy polski magazyn podróżniczy „Poznaj Świat”. Dzięki nim możesz wybrać najciekawsze trasy wypadowe po Polsce lub świecie. Jak lubisz dokumentować swoje wyprawy możesz zgłębiać tajniki fotografii dzięki magazynowi „Digital Camera Polska”.

Traveler

Motoryzacja

Bardzo dużo tytułów skierowanych jest także miłośnikom motoryzacji, jak np. „Auto Motor i Sport”, „Classiauto”, „Motocykl”, „WRC”. Magazyny ukazują nam najnowsze testy nowych samochodów, porady eksploatacji aut lub motocykli oraz najwspanialsze dostępne pojazdy klasyczne, które często przywołują nam niesamowite wspomnienia.

Wydarzenia i opinie

Na Publico24 Newsstand jest również półka „Wydarzenia i opinie” z tytułami jak „Wprost”, „Do Rzeczy” czy „Gość Niedzielny”. Dzięki temu możemy być na bieżąco z informacjami z Polski oraz świata bez wychodzenia z domu.

Lifestyle

Nie można zapominać o bogatej półce „Lifestyle”. Magazyny jak „Elle”, „Glamour”, „Claudia”, „Elle Man”, „Gala” oraz wiele innych wspaniale umilą nam wolne chwile. Znajdziemy tam informacje o gwiazdach, porady, trendy w modzie, zagadnienia urodowe oraz wiele innych ciekawostek możemy znaleźć w tych magazynach. Wybór prasy jest skierowany do kobiet i mężczyzn, ale także porusza tematykę dziecięcą za sprawą magazynów jak „Gala Kids”.

Dom i wnętrza

Gdy planujesz remont domu lub zmienić wygląd swojego ogrodu warto wejść na półkę „Dom i Wnętrza”. Znajdziecie tam magazyny jak „Czas na wnętrze”, „Budujemy dom”, „Kocham ogród” oraz wiele innych. Dzięki nim poznasz najnowsze projekty, sprytne rozwiązania architektoniczne oraz piękne ukształtowania zieleni. Już dzisiaj  sprawdź magazyny z tej kategorii.

Technologie

Nowinki technologiczne oraz najnowszy sprzęt elektroniczny możesz porównać dzięki magazynom z półki „Technologie”. W czasopismach jak „T3”, „Hi-Fi i Muzyka”, „Techsetter” lub „Audio” dostarczą Ci wiele testów najnowocześniejszego sprzętu, pokażą nowości rynkowe oraz pomogą wybrać elektronikę, która będzie spełniała Twoje oczekiwania.

Biznes

Prowadzisz firmę, interesujesz się marketingiem lub chcesz założyć startup? Wtedy powinieneś sprawdzić półkę „Biznes”, z magazynami jak „Nowoczesny Marketing”, „Startup”, „Businessman”, „Focus Coaching”. Wprowadzą Cię w świat biznesu, przedstawią najważniejsze osoby w polskich oraz światowych firmach. Zaprezentują ich drogę do obecnego poziomu rozwoju, opowiedzą o ich początkach oraz sukcesach i porażkach, które mogą być wspaniałą lekcją, gdy wchodzisz w świat własnej firmy.

Edukacja

Półka „Edukacja” zapewnia wiele magazynów od nauki języków obcych. Tytuły jak „English Matters”, „Deutsch Aktuell”, „Espanol? Si Gracias”, „Francais Present”, „Italia Mi Piace!”, „Ostanowska Rossija” pozwolą podszlifować Ci angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski lub rosyjski. Już dzisiaj zacznij je czytać lub pokaż je swojemu dziecku.

Prasa lokalna

Publico24 Newsstand przykłada dużą wagę do prasy lokalnej. Dzięki tytułom regionalnym dostępnym w każdym miejscu dzięki naszej aplikacji możesz być na bieżąco z newsami z różnych części Polski. Na tej półce znajdują się, m.in. wydania „Tygodnia Podhalańskiego”, „Kuriera Słupeckiego” czy „Tygodnika Tucholskiego”.

Dlaczego warto skorzystać z Publico24 Newsstand?

Publico24 Newsstand nie tylko daje możliwość kupowania pojedynczych magazynów, ale także czytania prasy w modelu znanym z Netflixa, gdzie za jedną stałą miesięczną opłatą masz nielimitowany dostęp do całego portfolio czasopism. To również pierwsza tego typu usługa dostępna w Polsce, gdzie za 19,99 zł otrzymujesz dostęp do wielu tytułów prasowych z wielu kategorii. Warto przetestować usługę za darmo przez 14 dni, by upewnić się, że czytanie internetowych wydań prasy może być wygodniejsze i ciekawsze niż w formie tradycyjnej.

Zacznij czytać, gdziekolwiek jesteś, w każdej wolnej chwili!

Rekomendowane