5G już w Play!

5G to najnowocześniejszy standard telefonii komórkowej, który jest już dostępny w Play.
To początek ewolucji technologicznej, która w przyszłości powoli na znacznie szybsze przesyłanie danych i stabilniejsze łącze internetowe.

Jakie korzyści przyniesie Ci 5G w Play?

 • Smartfony

  5G to szybsza transmisja danych i stabilniejsze połączenie z internetem. Dzięki 5G obejrzysz bez problemu film w 4K na swoim smartfonie lub wrzucisz filmik na Facebooka.

 • Gaming

  Duże prędkości oferowane przez 5G i dynamiczny rozwój cloud gamingu mają ogromny wpływ na rynek gier. Teraz możesz pobierać ulubione gry znacznie szybciej niż do tej pory.

 • Telewizja

  Oglądanie ulubionych filmów i seriali w sieci 5G to sama przyjemność. Treści z HBO GO czy Amazon Prime Video zobaczysz w najwyższej jakości i to na kilku urządzeniach jednocześnie.

 • Internet domowy

  Możesz korzystać z szybkiego internetu w sieci 5G z dowolnego miejsca w Twoim domu. Do tego łącze jest stabilne niezależnie od liczby urządzeń, które korzystają z internetu.

Sprawdź oferty 5G

5G jest dostępne dla wybranych ofert – wybierz najlepszą dla siebie.

Jesteś klientem biznesowym?

Sprawdź oferty 5G w Play dla firm

Urządzenia rekomendowane w 5G

Z technologii 5G możesz korzystać na wybranych urządzeniach.

Mapa zasięgu sieci 5G w Play

5G jest dostępne na terenie wybranych miast.

Sprawdź, czy znajdujesz się w zasięgu
Mapa zasięgu 5G Mapa zasięgu 5G
Mapa zasięgu 5G Mapa zasięgu 5G
Mapa zasięgu 5G Mapa zasięgu 5G
Mapa zasięgu 5G Mapa zasięgu 5G
Mapa zasięgu 5G Mapa zasięgu 5G
Mapa zasięgu 5G Mapa zasięgu 5G
Mapa zasięgu 5G Mapa zasięgu 5G
Mapa zasięgu 5G Mapa zasięgu 5G
Mapa zasięgu 5G Mapa zasięgu 5G

Dodatkowe informacje

 • Aby skorzystać z technologii 5G należy posiadać urządzenie obsługujące tę technologię. Urządzenia dostępne obecnie w ofercie Play, które pracują w technologii 5G na częstotliwości 2100 Mhz to: Samsung Galaxy S20+ 5G, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy Z Flip 5G, LG Velvet, Xiaomi Mi 10 Pro 5G, Xiaomi Mi 10 Lite 5G, Xiaomi Mi 10 5G, Xiaomi 10 Lite 5G, LG V60 ThinQ 5G oraz router Huawei 5G CPE PRO 2.

 • Urządzenia dostępne w sieci sprzedaży Play przeszły testy zgodności z naszymi rozwiązaniami. Nie można jednak zagwarantować tego w przypadku urządzeń z „rynku”, nawet jeżeli obsługują technologię 5G.

 • Aby skorzystać z 5G w Play należy posiadać odpowiednie urządzenie, być w zasięgu 5G oraz posiadać ofertę z dostępem do 5G.

  Dla Klientów indywidulanych jedną z taryf: SOLO PLAY M; SOLO PLAY L; SOLO PLAY HOMEBOX TV; SOLO PLAY HOMEBOX; GRUPA PLAY M; GRUPA PLAY L; GRUPA PLAY HOMEBOX TV; GRUPA PLAY HOMEBOX; Play Internet Homebox; SOLO PLAY M 5G; SOLO PLAY L 5G; SOLO PLAY HOMEBOX 5G; GRUPA PLAY M 5G; GRUPA PLAY L 5G; GRUPA PLAY HOMEBOX 5G; PLAY INTERNET HOMEBOX 5G.

  Dla Klientów biznesowych: SIM BIZNES BOX PRO; SIM BIZNES BOX; BIZNES BOX PRO - Internet do biura; BIZNES BOX - Internet do biura.

  Klienci ofert mix: MIX L EXTRA GB; MIX ELASTYCZNY L EXTRA GB.

 • Aktualnie mamy ponad 8000 stacji z czego 500 pracujących w technologii 5G.

 • Do końca czerwca 2020 uruchomimy 5G w 53 miastach i mniejszych miejscowościach, a już teraz w zasięgu 5G znajdują się m.in.. Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Trójmiasto oraz Toruń. Szczegółowe informacje na temat zasięgu znajdziesz na mapie zasięgu.

 • Nie ma żadnych naukowo potwierdzonych i uznanych badań, które wskazywałyby na negatywny wpływ promieniowania elektromagnetycznego wykorzystywanego w telefonii komórkowej na ludzi i zwierzęta. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami odnośnie wpływu 5G na zdrowie na stronach: www.badzwzasiegu.pl oraz www.elektrofakty.pl.

5G dostępne na terenie wybranych miast, dla wybranych urządzeń i ofert.