Zaloguj do Play24

Samsung Galaxy S4

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Samsung Galaxy S4

  • Aparat fotograficzny 13 Mpix
  • Czterordzeniowy procesor 1,9 GHz
  • Dotykowy wyświetlacz 5 cali FHD sAMOLED
  • Air Gesture - kontroluj telefon bez dotykania

Nowy Samsung GALAXY S4 powstał po to, by odmienić Twoją codzienność. Dzięki zaawansowanym możliwościom przypomni Ci miłe chwile z bliskimi, nawet jeśli dzielą Cię od nich tysiące kilometrów. Ułatwi pracę i podkręci zabawę. Pomoże znaleźć równowagę w życiu. Zadba o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Twój towarzysz na dobre i złe jest tutaj dla Ciebie. Dzięki podwójnej kamerze będziesz mógł robić zdjęcia przodem i tyłem telefonu jednocześnie, a także pokazywać znajomym, co dzieje się przed Tobą, gdy trwa połączenie wideo twarzą w twarz. Poczuj prawdziwe emocje w zupełnie nowym ujęciu. Samsung Galaxy S4 pozwoli Ci uwiecznić na zdjęciach niezapomniane chwile i zapisywać towarzyszące im tło dźwiękowe. Kontroluj swój telefon bez dotykania ekranu. Wystarczy gest, by błyskawicznie sprawdzać podstawowe informacje, odbierać połączenia i wygodniej nawigować po sieci.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń