Zaloguj do Play24

Nokia Lumia 620

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Nokia Lumia 620

  • System operacyjny Windows Phone 8
  • Aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix
  • Darmowe Nokia Mapy oraz Nokia Nawigacja w trybie offline
  • Pojemnościowy ekran z wielodotykiem  o przekątnej 3,8 cala

Nokia Lumia 620 to najbardziej przystępny cenowo smartfon z systemem Windows Phone 8. Ma nową, kompaktową konstrukcję i dwuwarstwowe kolorowe obudowy w młodzieżowym stylu, które można wymieniać. Model ten jest wyposażony w 5-megapikselowy aparat i przednią kamerę VGA. Kolekcja aplikacji lokalizacyjnych i nawigacyjnych w smartfonie Nokia Lumia 620 obejmuje: Nokia Mapy, Nokia Nawigacja, a także wyjątkową aplikację Nokia Miasto w obiektywie. Model Nokia Lumia 620 działający z systemem Windows Phone 8 to idealny smartfon umożliwiający dopasowanie go do potrzeb użytkownika. Dostosowywane dynamiczne kafelki umożliwiają łatwą modyfikację ekranu startowego Windows Phone.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń