Zaloguj do Play24

Nokia Lumia 1320 + uchwyt samochodowy


Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Nokia Lumia 1320 + uchwyt samochodowy

  • W zestawie uchwyt samochodowy Nokia
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 400 1.7 Ghz Dual-Core
  • Internet 4G LTE (pobieranie 100 Mb/s; wysyłanie 50 Mb/s)
  • Wyświetlacz 6 cali HD LCD IPS (1280x720) Corning Gorilla Glass

Sześciocalowy ekran i jasne kolory phableta Nokia Lumia 1320 wyróżnią Cię w każdej sytuacji. Większy ekran to więcej miejsca na to, co lubisz najbardziej. W ten sposób zyskujesz lepszą perspektywę w ulubionych grach, filmach i aplikacjach. Pobierz aplikację Nokia Camera. Za jej pomocą zrobisz świetne zdjęcia, a w trybie inteligentnym możesz utworzyć sekwencję ruchu oraz dodać rozmycie i inne efekty. Przy użyciu innowacyjnych narzędzi do edycji zdjęć, takich jak Creative Studio i Kinograf możesz też dodać do zdjęć szczyptę magii.Nokia Lumia 1320 to ekonomiczny phablet biznesowy z wbudowanym pakietem Microsoft Office i świetnymi aplikacjami, takimi jak Microsoft Exchange, Office 365 i Lync. Zabezpieczenia klasy korporacyjnej zapewniają spokój niezależnie od tego, gdzie używasz phableta. Wydajna bateria zapewni długi czas pracy. Za wydajność smartfona Lumia 1320 odpowiada oszczędny dwurdzeniowy procesor Qualcommm Snapdragon 400 1,7 GHz.

Podczas jazdy nie musisz zawracać sobie głowy kablami — ładuj telefon bezprzewodowo. To łatwe i szybkie — wystarczy umieścić telefon w uchwycie. Dotknij telefonem logo NFC na uchwycie samochodowym, aby uruchomić Car App lub inną wybraną aplikację. Car App przedstawia informacje o godzinie, pogodzie i baterii oraz udostępnia skróty do trzech ulubionych aplikacji.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń