Zaloguj do Play24

LG Swift L7

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy LG Swift L7

  • Wydajny procesor 1 GHz
  • Cienka obudowa – tylko 8,7 mm
  • Aparat fotograficzny 5 Mpix
  • Dotykowy wyświetlacz IPS LCD 4,3 cala

Nowy smartfon LG Swift L7 jest dowodem na to, że można cieszyć się najwyższej światowej klasy stylem bez konieczności zmniejszenia wielkości ekranu. Naciesz oczy niezrównaną jakością 4,3 calowego wyświetlacza, który oferuje bardzo wysoką czytelność i komfort oglądania. Aparat fotograficzny 5 Mpix z lampą błyskową oraz szybka transmisja danych zapewnią Ci swobodne przeglądanie Internetu oraz kontakt z przyjaciółmi po przez portale społecznościowe. Wewnętrzna pamięć 2,5 GB, GPS z aplikacją Naviexpert w Play oraz technologią NFC uatrakcyjniają użyteczność tego smartfona. Dopełnieniem wszystkiego jest smukła obudowa mająca zaledwie 9 mm oraz bardzo dobre wykonanie charakteryzujące się unikalnym stylem odróżniającym ten Smartfon od innych. LG Swift L7 zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń