Zaloguj do Play24

LG G Flex2

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy LG G Flex2

  • Unikalnie zakrzywiony ekran 5,5 cala Full HD
  • Nowa samoregenerująca się obudowa
  • Zaawansowany aparat fotograficzny 13 Mpix z OIS+
  • Układ Qualcomm Snapdragon 810 z 64-bitowym, 8-rdzeniowym procesorem

LG G Flex2 to nowa definicja zakrzywienia. Samrtfon został odważnie wyprofilowany. Jest również imponująco wytrzymały i wyjątkowo uzdolniony. Jakkolwiek na niego nie spojrzeć, nowy LG G Flex2 to odstępstwo od konwencji. Dzięki wyeliminowaniu bocznych przycisków, zakrzywiona konstrukcja LG G Flex2 jest zarówno łatwa w trzymaniu, jak i intuicyjna w korzystaniu. Unikalnie zakrzywiony ekran 5,5 cali Full HD dostarcza bardziej wciągających i naturalnych doznań wzrokowych. Dzięki zakrzywieniu uzyskane zostały optymalne kąty oglądania oraz zminimalizowane zostały refleksy świetlne. Możesz uchwycić zdjęcia jak profesjonalny fotograf dzięki najlepszej technologii stabilizacji obrazu OIS+. Dzięki laserowemu ustawianiu ostrości zdjęcie zostanie wyostrzone w każdych warunkach oświetlenia dosłownie w mgnieniu oka, po dotknięciu dowolnego miejsca na ekranie. W tym wyjątkowym smartfonie znajdziesz moc potrzebną do wielowątkowej pracy w oszałamiającym tempie, dzięki układowi Qualcomm® Snapdragon™ 810 z 64-bitowym, 8-rdzeniowym procesorem oraz najnowszym i najlepszym systemem Android Lollipop. LG G Flex2 wyglądaj zawsze świetnie, dzięki technologii błyskawicznej regeneracji, która samoistnie naprawi zarysowania, by sprawić, że smartfon zawsze zachowa idealny wygląd.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń