Zaloguj do Play24

Samsung Galaxy Trend

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Samsung Galaxy Trend

  • Wydajny procesor 1GHz
  • Dotykowy wyświetlacz TFT 4 cale
  • Aparat fotograficzny 5 Mpix z AF i lampą błyskową
  • Nagrywanie i odtwarzanie wideo

Samsung Galaxy Trend jest nowym smartfonem z rodziny Galaxy. Ten niewielkich rozmiarów telefon działa na systemie operacyjnym Android ICS oraz może pochwalić sie rewelacyjnym 4 calowym wyświetlaczem TFT o rozdzielczości 480x800 pixeli. Trend wyposażony jest w aparat fotograficzny 5 Mpix z lampą błyskową led, autofokusem oraz możliwość kręcenia filmów. Szybka transmisja danych w połączeniu z bardzo dobrym ekranem, umożliwia płynne surfowanie po Internecie oraz dzielenie sie zdjęciami i filmami z przyjaciółmi na Facebook czy Twitter. 4GB pamięci oraz złącze kart pamięci microSD dają możliwość pobierania dużej ilości kontentu i zapisywania go w telefonie. Szybki procesor 1GHz dba o to aby urządzenie działało szybko i sprawnie niezależnie do tego co w danym momencie robisz.

Lokalizuj najbliższych z aplikacją Bezpieczna Rodzina.

Bezpieczna Rodzina

Testuj usługę przez 1 miesiąc za darmo. Zapewnij bezpieczeństwo Twoim bliskim dzięki innowacyjnym funkcjonalnościom, takim jak powiadomienie o lokalizacji lub wezwanie pomocy za pomocą jednego przycisku. Nie dzwoń do bliskich aby sprawdzić, gdzie są – zobacz ich na mapie!

Więcej informacji o usłudze: Bezpieczna Rodzina

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń