Zaloguj do Play24

Samsung Galaxy Core

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Samsung Galaxy Core

  • Wewnętrzna pamięć 8 GB
  • Aparat fotograficzny 5 Mpix
  • Dotykowy wyświetlacz 4,3 cala
  • Wydajny procesor Dual Core 1,2 GHz i 1 GB RAM

Samsung Galaxy Core wyposażony jest w wydajny dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz oraz 1 GB RAM co ma mu zapewnić bardzo płynne działanie nawet przy kilkunastu operacjach działających w tle. Core wyposażony jest w duży dotykowy ekran o wielkości 4,3 cala i rozdzielczość 480x800 pikseli. Za bardzo dobrej jakości zdjęcia dopowiedziany jest aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix z fleszem LED oraz przedniej kamerki VGA. Samsung posiada 8GB wbudowanej pamięci oraz możliwość jej rozbudowy za pomocą kart microSD nawet o dodatkowe 64GB. Dodatkowym benefitem jest umieszczenie kilku Play’owych aplikacji, które umilą każdą wolną chwile.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń