Zaloguj do Play24

HTC Sensation

Zdjęcie HTC Sensation Zdjęcie HTC Sensation Zdjęcie HTC Sensation Zdjęcie HTC Sensation
  • featuresAndroidSystem operacyjny Android 2.3
  • features4GZgodne z 4G

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy HTC Sensation

  • Dotykowy wyświetlacz 4,3 cala
  • Aparat 8 Mpix z możliwością nagrywania filmów HD 1080p
  • Dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz
  • Obudowa wykonana z jednego bloku aluminium

HTC Sensation wyróżnia się funkcjami multimedialnej rozrywki. Urządzenie wykorzystuje funkcję HTC Watch umożliwiającą wypożyczanie lub zakup filmów kinowych i programów telewizyjnych za pośrednictwem platformy mobilnej. Wzornictwo HTC Sensation zostało podkreślone przez zastosowanie zaokrąglonych krawędzi obudowy, wykonanej z jednego bloku aluminium oraz wyprofilowanego ekranu dotykowego, pozwalającego na wygodniejszą obsługę. Ekran o przekątnej 4,3 cala, pozwala na oglądanie filmów w rozdzielczości HD. Wykorzystany w smartfonie dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon, o częstotliwości 1,2 GHz, pozwala na wyświetlanie grafiki, zapewniając jednocześnie wydajność obsługi aplikacji.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń