Usługa

Kredyt dla ofert na Kartę

Potrzebujesz ratunkowego doładowania? Pomożemy Ci. Jeśli regularnie zasilasz swoje konto w Play, możesz liczyć na kredyt.

Opis usługi

Masz na koncie w Play niecałą złotówkę i potrzebujesz niewielkiego, ratunkowego doładowania? Możesz skorzystać z usługi Kredyt, wybierając doładowanie za 2, 3 lub 5 zł.
Kwotę kredytu odejmiemy od Twojego następnego doładowania.

Kto może skorzystać

Sprawdzimy sumę Twoich doładowań w ostatnim roku.
Kredyt jest dostępny dla tych Użytkowników, których łączna kwota doładowań w ciągu roku jest wyższa niż 30 zł.

Szczegółowe informacje znajdziesz w tabeli:

Kwota kredytu Suma doładowań w ostatnim roku
2 zł powyżej 30
3 zł powyżej 50
5 zł powyżej 100

Z usługi mogą skorzystać użytkownicy, którzy w chwili uruchomienia Kredytu mają na koncie mniej niż złotówkę.

Usługa jest dostępna dla Użytkowników korzystających z: Oferty Play Fresh, Oferty Play na Kartę, Oferty Play na Kartę Lubię to!, Oferty Formuła Mini Max na Kartę, Oferty Formuła Play na Kartę, Oferty Play na Kartę Surf, Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta oraz Oferty Play na Kartę odNOWA.

Przyznane środki mogą zostać wykorzystane na krajowe połączenia głosowe oraz wideo, SMS-y, MMS-y realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych z wyłączeniem numerów specjalnych (określonych w Tabeli 5, 6, 7, 8, 9 Cennika Oferty Play na Kartę, Cennika Oferty Play Fresh, Cennika Oferty Play na Kartę Lubię to!, Cennika Oferty Formuła Play na Kartę, Cennika Oferty Play na Kartę Surf, Cennika Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta, Cennika Oferty Play na Kartę odNOWA oraz Tabeli 4, 5, 6, 7, 8 Cennika Oferty Formuła Mini Max na Kartę).

Przyznane środki mogą zostać wykorzystane na krajowe połączenia głosowe oraz wideo, SMS-y, MMS-y realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych z wyłączeniem numerów specjalnych.

Jak aktywować

Wyślij bezpłatny SMS pod numer 801 lub wpisz i zatwierdź odpowiedni kod na klawiaturze telefonu. Możesz też włączyć usługę w serwisie Play24.

Treści SMS i kody znajdziesz w tabeli poniżej:

Kwota
kredytu
Treść SMS-a
pod nr 801
Kod aktywacyjny Ważność
środków
Suma doładowań
w ostatnim roku
2 zł KREDYT.2 *111*802*1# 24 h powyżej 30
3 zł KREDYT.3 *111*803*1# 24 h powyżej 50
5 zł KREDYT.5 *111*805*1# 24 h powyżej 100

Dokumenty