Jak uzyskać dostęp do serwisu Play24?

Jeśli Twoja karta SIM jest aktywna i masz aktywne połączenia przychodzące (hasło jednorazowe przyślemy Ci SMS-em) wystarczy, że w kilku prostych krokach założysz bezpłatnie konto na portalu Play:

  • Wejdź na stronę rejestracji użytkownika.
  • Wypełnij pola poprawnymi danymi i kliknij przycisk „Dalej”.
  • Wpisz otrzymane hasło jednorazowe, które otrzymasz SMS-em.
  • Twoje konto jest już aktywne!

Hasła jednorazowe

Niektóre aktywności w serwisie Play24 są dodatkowo zabezpieczone 4-cyfrowym hasłem jednorazowym, nawet po zalogowaniu. Hasła jednorazowe są wykorzystywane żeby zapewnić bezpieczeństwo operacji na koncie. SMS z hasłem jest wysyłany na numer telefonu przypisany do konta użytkownika w portalu Play. Jeżeli do konta przypisany jest więcej niż jeden numer, hasło zostanie przesłane na numer aktywny w danej sesji.

„Numer do haseł jednorazowych" to numer, na który zostaną przekierowane Twoje hasła SMS-owe (zamiast na numer główny dla konta). Numer do haseł jednorazowych może należeć do innej sieci komórkowej.


Zablokowany dostęp do konta

Jeżeli trzykrotnie błędnie wprowadziłeś hasło do swojego konta, ze względów bezpieczeństwa konto zostanie zablokowane na 1 godzinę. Po godzinie blokada konta zostanie automatycznie zdjęta i będziesz mógł zalogować się ponownie.

Jeżeli zapomniałeś hasła, wejdź na stronę logowania i skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Jako login podaj adres e-mail, którego użyłeś w procesie zakładania konta. Na podany przez Ciebie adres e-mail (będący jednocześnie loginem) zostanie wysłany link, umożliwiający ustanowienie nowego hasła do konta w portalu Play.


Przeniesiony numer nie jest rozpoznawany

Jeśli przenosiłeś numer do Play od innego operatora, Twój numer może być poprawnie rozpoznany dopiero dobę po aktywacji. Jeśli Twoje problemy nie są związane z przeniesieniem numeru lub po tym czasie nadal nie możesz się zarejestrować, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta dzwoniąc pod numer *500 z telefonu komórkowego w sieci Play lub 790 500 500 z każdego innego telefonu.

Czy ten artykuł był pomocny?