Kup abonament Play Homebox
i zyskaj 2 lata internetu od UPC za darmo!

Abonament komórkowy

Abonament Homebox

5G
 • Internet w telefonie bez limitu GB 150 GB z pełną prędkością

  Internet bez limitu GB do wykorzystania w kraju. Po wykorzystaniu 150 GB nadal korzystasz z internetu, ale z ograniczoną prędkością. Limit GB w roamingu UE wynosi 11,14 GB. Korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejszy podstawowy pakiet krajowy. Sprawdź szczegóły, w tym politykę uczciwego korzystania na https://www.play.pl/roaming.
 • Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu

  Pisz i rozmawiaj bez limitów w Polsce ze wszystkim krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarnymi. Rozmowy i SMS-y/MMS-y w roamingu UE bez dodatkowych opłat. Sprawdź szczegóły, w tym politykę uczciwego korzystania na https://www.play.pl/roaming.
 • Dodatkowa karta SIM z internetem mobilnym 200 GB z pełną prędkością

  Dodatkowa karta SIM Internet bez limitu GB do wykorzystania w kraju. Po wykorzystaniu 200 GB nadal korzystasz z internetu, ale z ograniczoną prędkością.
 • Telewizja PLAY NOW przez internet

  Telewizja przez internet w cenie abonamentu Dostęp do ponad 40 kanałów (w tym kanały niegwarantowane) i biblioteki filmów i seriali na żądanie. Oglądaj na www.playnow.pl lub w aplikacji PLAY NOW. W Polsce korzystasz z usługi bez obciążania Twojego pakietu danych.

Abonament komórkowy, internet w telefonie bez limitu GB, rozmowy SMS i MMS bez limitu

2 lata za darmo! Internet światłowodowy UPC

Internet 300 Mb/s

 • Internet światłowodowy do 300 Mb/s

 • Telewizja Start do 35 kanałów

  UPC zapewnia dostęp do określonej liczby programów w różnorodnych kategoriach tematycznych. Programy w ramach kategorii mogą ulec zmianie z zachowaniem minimalnej liczby programów.
 • TV Internetowa UPC TV Go

  Telewizja internetowa UPC TV Go: wybrane kanały TV dostępne w aplikacji, dostępna na wielu urządzeniach - TV, laptopie, smartfonie, możliwość wyszukiwania i pobierania treści.
 • Modem Connect Box z Inteligentym WiFi

  Modem Connect Box z Inteligentnym Wifi to: wyższa prędkość i stabilność łącza, dzięki automatycznemu przełączaniu urządzeń między sieciami 2,4 GHz i 5 GHz, lepsza jakość i równomierne rozłożenie siły wifi między wieloma urządzeniami, Twoja wygoda - automatyczna optymalizacja sieci
 • Pakiet Bezpieczeństwa UPC 1 mies. 0zł, potem usługa automatycznie wyłączana

  Chroń swój komputer i testuj przez miesiąc Pakiet Bezpieczeństwa UPC! Bezpłatny okres próbny na 1 mies. Potem usługa zostanie automatycznie odłączona.

Internet światłowodowy do 300 Mb/s

Przedłuż umowę i zyskaj 2 lata Internetu UPC za darmo!

Sprawdź inne oferty od Play