Usługa

Wspieram WOŚP

Wspieraj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy razem z Play. Bez dodatkowych kosztów dla Ciebie - za każde Twoje doładowanie Play przekaże pieniądze na WOŚP.

Pomagaj dzieciom i seniorom przez cały rok – Ciebie to nic nie kosztuje!

Play i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grają razem!

Teraz możesz pomagać dzieciom i seniorom i wziąć udział w zbiórce pieniędzy. Wystarczy, że włączysz darmową usługę Wspieram WOŚP i będziesz korzystać z telefonu. Rozmawiaj i zasilaj konto – to wszystko co musisz zrobić, żeby okazać serce dzieciakom.

Pamiętaj, że wspieranie dzieci i seniorów nic Cię nie kosztuje, bo to Play przekazuje 5% wartości Twoich doładowań! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża Twojego konta, 100% kwoty doładowania trafia do Ciebie.

Zobacz, jak łatwo możesz pomagać:

  • Wyślij SMS-a o treści TAK pod bezpłatny numer 8070 żeby aktywować usługę Wspieram WOŚP.
  • Korzystaj z telefonu jak zawsze i zasilaj konto.
  • To wszystko! Play zliczy Twoje doładowania i przekaże 5% ich wartości Orkiestrze!

Usługa zostanie uruchomiona w ciągu 24h od momentu wysłania SMS-a i będzie aktywna przez trzy miesiące kalendarzowe. Uruchomienie usługi na następny okres wymaga ponownego wysłania SMS-a włączającego usługę (‘TAK’ na numer 8070).

Usługa dostępna dla użytkowników ofert FORMUŁA Play na Kartę, FORMUŁA MINI MAX na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Fresh, Play na Kartę Lubię To! i Play Internet na Kartę. Szczegóły w regulaminie.

Wspierając WOŚP razem z Play pomagasz rozwijać program Ratujemy i Uczymy Ratować. Dzięki Tobie tysiące dzieciaków w całej Polsce mogą nauczyć się zasad pierwszej pomocy i zachowania w sytuacjach zagrożenia życia!

Jeśli masz iPhone’a albo Androida ściągnij za darmo z App Store lub Google Play naszą aplikację przygotowaną wspólnie z WOŚP Uczymy Ratować i miej zawsze pod ręką, w swoim telefonie, zasady pierwszej pomocy. Może to Ty uratujesz komuś życie?

 

Dokumenty